bugün

F.Bahçe'nin eski yöneticisi Hulusi Belgü beyanatı hem de tam sayfa.

http://skorer.milliyet.co...detay/1606197/default.htm
(bkz: kendi adına konuşması gereken mal beyanı)

bütün galatasaray taraftarı bile seviyor pankart açıyor.
beşiktaş, bize gelsin diye adamı davet ediyor. bunlar da yaptığı terbiyesizliği affettireceklerine yedikleri naneye bak!

kimsin la sen?

edit: ulan yazıyı bile okumadım sinirden amk!

--spoiler--
bu ülkeye her yıl bir sürü oyuncu, yorumcu, teknik direktör gelip giderken tam 8 yıldır aynı takımın lideri olduğun için ve buna rağmen başkanımızın 'istikrar' misyonuna yeteri kadar iyi bir örnek olamadığın için, herkesin pes ettiği yapayalnız ve çok zor bir sezonda bizi play-off'lara kadar taşıdığın için ve o sezonda bizi gerçek bir şampiyon gibi hissettirdiğin için ve kaybettiğimizde bunun bir spor olduğunu dünyanın sonunun gelmediğini hatırlattığın için, bununla da yetinmeyip ezeli rakibimizin elini sıkıp tebrik ettiğin için... çocuklarımıza mükemmel bir örnek olduğun için, iyi bir kaptan, iyi bir baba, iyi bir eş olduğun, unuttuğumuz aile değerlerimizi bize yeniden hatırlattığın için, heykelinin dikildiği gün yüzünde bir gülümseme olduğu için ve en çok da Fenerbahçe için dökülen o gözyaşların için... sana tahammülümüz yok artık. git ve bu kulüp sana hazır oluncaya kadar geri gelme sakın!
--spoiler--

bu iyi geldi. * en kötü göt oluşumuz böyle olsun. *
ben nefret etmiyorum ama son zamanlarda yaşlandığını kabul etmemesi canımı sıkıyor.

ayrıca,

"kimse fenerbahçeden büyük değildir."
hey adamım azıcık sakin olun. önce bir linke tıklayıp adamın yazdıklarını okuyun.
süper bir yazı..

"heykelinin dikildiği gün yüzünde bir gülümseme olduğu için ve en çok da Fenerbahçe için dökülen o gözyaşların için... Sana tahammülümüz yok artık. Git ve bu kulüp sana hazır oluncaya kadar geri gelme sakın!''
Bir vefa örneğidir...lan oğlum önce bir okuyun lan adamın yazdıklarını.

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
haklıdır. bir oyuncu takımdan üstün olamaz. başkan da olamaz. teknik direktör de olamaz. fenerde ki yanlış, sapla samanı birbirine karıştırmaktır. 3 ü de fenere zarar veren adamlar bunlar.