bugün

edinilen bildilere göre beklenen transferdir.

Alex'in eski takımı olan Cruzeiro'nun Başkanı Gilvan De Pinho Tavares, Alex ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tavares, "Alex ile anlaşmaya vardık. Fenerbahçe ile mayıs ayına kadar sözleşmesi var. Ancak o dönmek istiyor" dedi.

Alex'in kendisini telefonla aradığını söyleyen Tavares, şöyle konuştu:

"Alex beni aradı; dönmek istediğini ve Cruzeiro'da oynamak istediğini söyledi. Büyük turnuvalarda ona ihtiyacımız var. Alex bizim idolümüz. Böyle bir transfer gerçekleşirse bütçemize uygun bir şekilde olacak"

" http://www.haberler.com/a...i-gidiyor-3913695-haberi/ "
(bkz: başkanım beni al)
fenerbahçe'nin derbilerdeki bariz üstünlüğünü bitirecek olan transfer olur.
-galatasraylıyım.
doğaldır, 10 seneye yakın fenerbahçe'de oynuyor. memleketinde jubile yapması doğal.
sezon sonunda gerçekleşmesi şaşırtıcı olmayacak transfer.
ben galatasaraylıyım. geçmişe yönelik en büyük üzüntülerimin başında hagiye hakan şüküre kaptana yapılmayan jübileler geliyor. bazı isimler vardır ki efsanedir o takım için. alex de fenerbahçe için öyledir. bu adama selçuk şahin muamelesi yapmak ayıptır, terbiyesizliktir.

şu haliyle bile aykut kocamandan daha iyi teknik direktörlük yapar fenerbahçede. ben fenerli olsam jübilesini yaptırır antrenör olarak işe başlatır sonra da kendi alex fergusonumu yapardım.

bir galatasaraylı olarak ise inşallah bu transfer olur da cruziora ya gider diyorum.