bugün

Doğruya doğru. Hagi daha fazla iş yaptı: 4 sene boyunca Şampiyonlar Ligi'ne hakemlerle üst üste gidip, son sene oradan elenip, finalde Arsenal hariç güçlü takımları yenip kupayı kaldırdılar. Tabi Avrupa'ya gitmek için de Mesut Yılmaz, Haluk Ulusoy ve Faruk Süren üçlüsü elinden geleni yapmamıştır. Ha! Bir de Fethullah Gülen'in yardımı ve futbolcuları da bi' etken olmamıştır. Gs'nin kupayı almaması için elinden geleni yapan Torinolu Şaban Şükür'e rağmen aldılar. Görüntüsü silinmesi yerinde olmuş. Hayünler! Çok yaşa cincon!
daldan dala geçen ve kendi işlerine geldiği gibi konuları yorumlayan kendileridir aslında. hagi ile alex kıyaslandığında "kariyer", mesut ile hagi kıyaslandığında "türkiye'de ne yaptığı" önemli oluyor. yavaş dön reis ümmet yetişemiyor denir bunun için gslilere.

esas olan kariyerse, mesut > hagi.
esas olan kariyer değil de, performans ise alex > hagi.

ayrıca alex, şl'de asist kralı olan türiye'deki tek topçudur. şimdi dağılabiliriz.
haa konu türkiye'de ne yaptığına geldi demek. o zaman geçmişte oynadıkları takım üzerinden ahkam kesilmeyecek. alex gol ve asist sayılarında hagi'yi 3'e katlamış. 2 değil bak, 3'e katlamış. alex; hagi, sneijder ve drogba'nın toplamını da 2'ye katlamış. bana hagi daha iyiydi demek o zaman. uefa'yı aldı derken de, hagi'nin oynadığı kadro dünya 3.'sü oldu 2002'de. ayrıca hagi finalde kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bıraktı. uefa'yı hagi aldı deme bana. kazandırdığı maç sayısı, derbi galibiyetleri ve derbilerde attığı gol asist performansı, türkiye liginde genel gol ve asist sayısı, hepsinde alex fersah fersah önde. bakalım buna ne cevap vereceksin. süren başladı, 1 saat veriyorum ben. çünkü bi argüman bulmak için uzun süre düşünmen gerekecek.
Mesut Türkiye'de nal toplarken mi? Hagi hâlâ aktif futbolcu galiba, Avrupa'da da kupa almış mesut 2 yıldır Türkiye'deyken.

Mesut'un şl'si ve dünya kupası var. Dünyada ispanya liginde, almanya liginde, şlde ve uefada asist kralı olan tek futbolcu. Hagi'nin bunlarla kıyaslayabileceğin neyi var? Ama bijim uefamız vaaayy. Puhahahaha.
kariyer dersen, hagi mesut'un kramponunu toplar. hadi yallah şimdi o zaman.
yakın sigaraları.
romantik başlayıp yine futbol muhabbetine dönen erkek duygusalıhahaha.
o zaman valverde hagi'den iyi. yıllardır real'de. hagi gibi 1 yıl yedek oturmadı.

böyle mantık mı olur amk. gittiği takımla kıyaslanmaz futbolcular. maradona napoli'deydi. o zaman inter'deki cambiasso maradona'dan iyi. pele sadece santos'ta oynadı. samatta pele'den daha iyi santrafor o zaman. premier lig gördü sonuçta.
Hagi Türkiye'de, gelmiş geçmiş en kollanan futbolcudur. Kariyer zirvesi Cincondur zati. Fener Anelka'yı bile yedek oturtmuş takımdır: Sen ne konuşuyorsun, değişik?
gs hazımsızlarına bak ahahaha. türkiye'ye gelen en iyi futbolcularda sadece kendi topçularını yazıp saçma sapan adamları da listeye almış.

hagi; ortega, anelka, mesut özil ve okocha'dan bile iyi değildir. türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi futbolcular alex, ortega, anelka, mesut özil ve okocha'dır. sonra da carlos, van persie, hooijdonk ve nani gelir. hagi ise oralarda kendine bir yer bulabilir belki. bi de sneijder, kewell, baros falan dmeişler puhahahaha.