bugün

(bkz: iç savaş)
Boku yediniz a.q.
çok afedersiniz verecekleri eğitimi sikeyim. yıllardır problem olan eğitime herkes işine geldiği gibi el attığından dolayı milletin ne olduğu belli değil. hükümeti ülkücüler kaptı hemen ocakta reis olayım derken şimdi de cemaate yaranmaya çabalayan insanlarla dolu her yer. hepsinin iki yüzlüğünü saygıyla sikiyorum.
Bu söylemle birlikte daha cok cekiceklerdir. Ne güzel ya sunlar alevi sunlar cerkez diye ayirin bakalim. 4 4 4 sistemi sadece alevileri degil ögrenim gören herkesi etkileyecektir.
Fişlemeye yönelik eğitimdir. Ötekileştirmeye çalışılacak, çocuklar afişe edilecek. Bilinçsiz, bilgisiz, düşüncesiz insanlar tarafından üstlerine gidilecektir.
Beyın yıkama seansları sonucu cekecek acı bırakmayacak oldukları ıcın sorun olmayacak hadıse. Sımdı konumuzla alakası yok fakat eskı bır arkadasımın cocukluk anısını konuyla ılıskılendırmek ısterım. Bu arkadas ılk okulda kı ılk dın dersıne gırer, hadı hocayla tanısma bolumu falan fılan derken hoca derse baslar sorar allah nedır dıye cocuklar cekındıklerınden olsa gerek seslerını bıle cıkarmaz, cevap vermezler emrecıkde kendını parcalar parmak kaldırırken hoca gorup gururlanır bak allahla ılgılı bısıyler bılıyor ve soylemeye can atıyor dıye soz hakkı verır ve hoca tekrar sorar soyle bakalım allah nedır emre? -allah sacmalıktır ogretmenım. Dedesı hacı, babası sagcı kendısı 3 unıversıte mezunu bır cocugun cocukluk anısını dınledınız. Bu olaydan sonra dın hocası aıleyı cagırmıs bu cocugu allah ıslah etsın olmamıs bu dıyerekten. Her neyse anlatmak ıstedıgım sey sekerparelerım dın yıllardır ıdeolojılerı kabullendırmek ıcın cocuk yasta ınsanlara dayatılıyor, cocugun dının ne oludugunu ogrenmesı uzerıne degıl dını kabullenmesı uzerıne kurulu bır egıtıme egıtım denemez. Tabıı kı aradan sıyrılıp neyın ne oldugunu goren cocuklar olacaktır ancak aradan sıyrılamayanlarsa neden ınsanların kapandıgını degılde neden evde annesının kapanmadıgını sorgulayacak. Bu dusunce sıstemı ıle bu ulke 200 yıl daha bılım adamı cıkarmayı beklemese ıyı olur cunku bu egıtım sıstemı dusunce uzerıne degıl dusunmeme uzerıne kurulu.