bugün

bir cisme aşık değildir artık. onun aşkı ruhun bakiliğidir. ( edebiyat dersinde öğrendim)

aldatıldım! üstelik sikten bir mevzu yüzünden. kendime olan inancım yitti, duvardan duvara kurduğum hayaller söndü. selena gomez gelse iş işten geçmiş efendiler. konuşsam ölürüm, içten içe hesaplaşıyorum kendimle; rahat bırakın beni!
(bkz: mal)
edit: sözlük harbi mal kaynıyomuş ya la.
sebepleri olan insandır. her ne kadar saçma gibi dursa da.
bilmediğiniz korkunun hayalini kuramazsınız. umarım kimsenin başına gelmez ama kimse de büyük konuşmamalı bu hususta.

seviyorum ama konuşamıyorum.
selena gomez gelse amı götü dağıtır. bence.
umut yoksa, mantıklı davranmalıdır; tekrar olacağını düşünüyorsa, vazgeçmelidir, yapmasındır.
duygularını kontrol edemeyen insandır, duygular onu kontrol eder.
"Deveye diken, insana s*ken yaranır" sözünü örneklendirmiş insandır. ve "sevmek ticari bir faaliyet değil gönüllü bir eylemdir" -emre tuncer-
4 s kuralının geçerliliğini kanıtlar.
iddia dan parayı vurup dünyayı gemiyle dolaşacaktık. gece saçlarımızı okşayan rüzgarlar eşliğinde deliler gibi sevişecek, şarabın gölgesinde şarkılar döktürüp eğlenecektik. korkusuzduk, asiydik... hani yanıyorduk ya, tek çıkar noktamız, tek umudumuz, cehennemin sonu elbet cennetti. yaktın lan bütün hayalleri, yaktın konak vapurlarını, kıydın bize.

aşkından gözüne perde inen insandır.