bugün

aksini düşünüp aşırı kıskançlık ve aşırı ilgi gösteren bünyenin aksine aldatılmayacak olan insandır.
kendine güvenen aldatan olursa anında postalarım zihniyetinde ki insandır.
(bkz: David beckham)
sevmeyen insandır.
vazgeçmiş insandır. yanında kalması için çaba sarfetmeyen insandır.
aldatılmayı dert edinmeyen insandır.aldstılırsa aldatanın kaybedeceğini düşünür. özgüvenli insandır. kaybetme korkusuna kapılıp saçma tavırlara girmez.
ek: gerizekalı gibi smili kullanmışım, görenlerden özür dilerim lan!
normal insandır. eger aldatıcaksa cehenneme kadar yolu vardır.
normal insandır. eger aldatıcaksa gooo helllll.
aldatılmayacağın emin olan insandır. eşine güveni sonsuzdur ve böyle bir girişimde bulunacağına ihtimal vermez.
kendine güvenen; bu güveni karşısındakine de yansıttığı için korkmayan insandır.
öyle bir çabaya ihtiyaç olmadığının bilincinde olan insandır. çünkü karşı tarafın böyle bir niyeti yada eğilimi varsa bu engellenebilecek bir şey değildir. böyle bir niyeti varsa da siktirsin gitsin zaten.
çok çeşitli kendince haklı sebepleri vardır ya da boşvermişliği misal kuzenime ya eşin seni aldatıyorsa hiç mi kıllanmıyorsun dediğimde bilhassa pintinin teki benim kocam beni aldatmak maksatlı yeni bir kadın ayarlamak için masraf yapmaz o kadının evine gitmek için vereceği yol parasına kadar düşünür demiştir ve biraz daha eşini tanıdığımda kendisini son derece haklı bulmuştum.