bugün

intikam almak için duyguların gizlenmesi durumudur.
Pat diye beni aldatıyorsun senden ayrılıyorum demekle olmaz.
Gizlemek değil aslında sadece bunla yüzleşmek istememek. Belki pasifçe, belki sana erkekliğini sorgulatır ama bu öyle. Kimbilir kimin altında sabaha kadar inledi dersin ama aslında cevabı bildiğin halde kendinden gizlersin. Uyku tutmaz, yalncıdır, yalan söyler bilirsin ama diyemezsin. Öfke yerle bir et onları der mantık boş ver ne yaparsan yap değmeyecek. Sonra ayrılık tabi. Aklıma bazen arada gelir bu olay. Seven insana yapılacak en kötü şey aldatmak.
Üzmeyin şevşenkoyu.
Olumsuzlukların fırsata çevrilmesi gibi yaşanan bu kötü olayı arabeskleştirmek yerine eğlenceye çevirmek ve intikam yemeğinin tabağını hazır etmektir. Bir mantığı var yani.

bir erkek olarak karşı cinsin aldatmasını ele almak istiyorum. aldatıldığınızı bildiğinizi, lehinize olacak şekilde ifşa ettiğiniz güne kadar ustalıkla rol kesmelisiniz. Çaktırmadan öğrenmesini sağlamak uygun bir yöntem olur sanırım. örneğin telefonda arkadaşınızla dertleşirmiş gibi "napayım abi çok seviyorum, bir gün bana dönecektir" falan dediğinizi duysun. Kız taş yürekli bile olsa kötü hissedecek, size karşı katbekat suçluluk duyacaktır. Ha buraya gelene kadarki süre zarfında da muhabbetinizi, sevişkenliğinizi falan iyi tutmanız gerekiyor. Kız da herhalde sürekli aldatan bir kahpe değildir ya da sizle hala birlikte olduğuna göre sizde sevdiği şeyler var demektir. işte siz bunun üstüne daha da yükselttiğiniz performansınız ve akabinde yaptığınız vurucu hamle ile, yani aldatıldığınızı bildiğinizi açık etmeniz ile o kızın gönlünü mutlak bir galibiyet ile fethedeceksiniz. Bunun da üstüne, kızın size itirafları ve onu affettiğinizi, ona taptığınızı söylemeniz ile aranızdaki bağ katmerleşecek. Yemek hazır, tabak zaten hazırdı; yemeği nasıl yiyeceğiniz de size kalsın, pis senaryolar ürettirmeyin bana şimdi.