bugün

Muazzam eylem. Hele ki yaz aylarında.

N'apalım alışamadık üstümüzle tuvalet yapmaya. Anadan üryan daha rahat oluyo.
sıkıştığınız anda tuvalete koşmak gibidir sevgiliye kavuşmak. hacetini gidermek gibi değilmidir sevişmek.
Benimde askerde karakol komutanıyken böyle sıçan bir askerim vardı dedirten olay. Asker her helaya girişinde(evet hela, askerde tuvalet yoktur, hela vardır)en az 20 dk. kalıyordu. Bir gün sıkışınca kapıyı çalıp "hadi lan çık artık" dedim. Gomtanım 1 dk." dedi ama adamın çıkması 15 dk.aldı. Çıkınca sorguya çektim "napıyorsun içerde bu kadar" deyince adam tüm gerçekleri anlattı. Tabi kamuflaj palaska silah derken bu kadar sürmesi normaldi. Fantazi mu çırılçıplak s.çmak deyince, "yok gomtanım tuvalete böyle girilir" dedi. "Neden" deyince, "böyle girmek dinimizde var" dedi. "G.tünden fetva verme lan" dedim(sert asteğmen mode on). Askerin geldiği yerin kültürünü sorgulamamak adına "iyi tamam lan yalnız mesai saatlerinde s.çma çok vakit alıyor" diyerek çözümümü buldum *
aaa!!! ben hiç öyle yapmadım bide onu deneyeyim dedirtiyor.hatta abartıp amuda kalkıp da sıçılabilir yalnız tehlikelidir.dikkat et deliğe varmadan önce başka yerlere uğrayabilir.
(bkz: kendi kafasına sıçan adam)
aaa!!! ben de öyle yapıyorum, mutlaka entry girmeliyim denilesi bir olaydır. etine dolgun özellikle butuna dolgun insanlar pantolanla, kotla sıçamaz. o bacakları birbirinden ayırmak, çapı genişletip cup cup cup sesini duymak zor iştir. pantolunu çıkarmışken oldu olacak üstünü de çıkarma durumudur ki tuvalete yatıya gitmediyse eğer çorapları çıkarmak gereksizdir. saat, cüzdan, anahtarlık, gözlük, bileklik... vb bilimum fazlalıklar bi kenara koyulur.
lakin evde tek başınaysan ve kapıyı ansızın açabilecek bir şahıs olma ihtimali yoksa bu gayet normal bir durum olup abartılacak bir bok yoktur.
gaza gelip bir atlet misali, eller zemine koyularak start pozisyonu alıp taçlandırılabilecek olay...
ikilemdir. deliği tutturmadığınız takdirde ekstradan bok temizlemekle uğraşacaksınızdır. deliği tutturmayı düşünüyorsanız fazla sıçmamanız gerekmektedir. gülle gibi indirdiğiniz bok tuvaletteki bütün o suyun sıçrayıp kıçınızın ıslanmasına sebep olacaktır. kesinlikle bir sanattır evet.
gönül rahatlığıyla patır kütür sıçabilme özgürlüğüdür. ne uğraşacaksın arkadaş donunu sıyır tut bok bulaşmasın. çıkar koy lavaboya.
duş alırkan aniden bokunun bastırması sonucu sırılsıklam ve titreyerek boşaltım yapmaktır.
(bkz: montla sıç)*
alışkanlık yapabilecek davranışlardan birisi. ayrıca vücudun ne kadar esnek olabildigini de gösteren durumdur.*
yaşamın detaylarına karikatürist yaklaşım başlığı.
dünyanın en kötü hislerinden birisi. aynı zaman da hayatı sorgulamak için de mükemmel bir an.