bugün

(bkz: iletim raporu)
(bkz: modernlik)
Bu sorundan çok muzdarip olduğum için uzun zamandır çeşitli projelerle bu dertten kurtulmaya çalışıyordum nihayet başardım ve bunu kamu ile paylaşmak istedim.

Öncelikle sorunu açmak gerekirse bu kesinlikle küçümsenecek bir sorun değildir. deliğe eğer büyük bir parça bırakırsanız afedersiniz götünüze çarpan o soğuk su bekaretinizi kaybetmişçesine yüzünü asmanıza neden olabilir. önceleri sorunun en ilkel çözümü olarak afedersiniz boku görsel şekille gösterilen yere bırakıp işim bitince en son fırça ile itelemeyi bulmuştum fakat bu yöntem iki büyük sorunu beraberinde getirdi. birincisi o bok orada kaldığı müddetçe galiba (sıcaklığından ve tazeliğinden olsa gerek) çok kısa zamanda büyük bir koku yayıyor siz işinizi bitirene kadar tuvalet kokuyla doluyor sizden sonra girecek olan kişinin nefes tutma yarışmalarına girmeye niyeti yoksa pek hoş olmuyor. ikinci sorun ise bazı tuvaletlerde fırçanın olmaması durumudur ki bunun olabilecek en extrem sonucu olarak terliğinizin ucuyla itmeniz ve kendinizle olan barışıklığınıza uzun bir süre veda etmenize neden olabilir bu eksileri yüzünden şekille gösterilen yerin verimli olmadığını gördüm. diğer taraftan bir çözüm de bulmak gerekiyordu böyle devam edemezdi. ve en sonunda buldum!
görsel Şekille gösterilen yere dikkat edin tam o nokta o kadar mucizevi bir yerdir ki.. Her şeyden önce o noktada bir bok için düşünüldüğünde çok nazik bir eğim olduğunu farkedersiniz sanki bir kelebek için kaydırak amacıyla tasarlanmış gibi narin bir eğim vardır işte bu eğimden faydalanabiliriz. bunu yapmak için sağ ya da sol tarafa normal tuvalet pozisyonuna oranla 20 cm kadar bir öteleme hareketi yapıyoruz ve işaretli bölgeye isabet ettiriyoruz ondan sonra o bölge bokun çarpma hızını azaltıyor ve eğim sayesinde (eğimin yeterli olmadığı durumlarda(yani okkalı sıçmanız durumunda)) çeşmeyi açarsanız akan suyun ayrıştırıcı özelliği eğimle birleşecek ve orada kalmak ve tuvaleti kokutmak için direnen bokun tüm direncini kıracaksınızdır. Geriye biraz iz kalabilir onu da ayağa kalkınca bölgeye nişan alıp işeyerek halledebilirsiniz.
vasat troll ve aptal ergen başlığı.
bilime hiç mi saygınız yok ag ne trollüğü?
Yalnız şekildeki tuvalet alafranga değil türk usulü tuvalet alaturka. Keşke ilk önce bunu öğrenseymişsin.