bugün

ülkemizde ve dünyada ismini duyurabilen sıradan sanatçı *al pacino'ya gereğinden fazla sevgi ve saygı duyulması saçmalığıdır.

tamam şimdi bunun karşısında hadi canım sende demesi kolay sizler için!, ama kardeşim bu adamın neresi karizma ve iyi oyuncu ki ya!, adam gitmiş amerika topraklarında ünlü olabilmiş diye büyütüldüyse ve sözüm ona bir kaç önemli rol verdilerse tutup da buna şans demek yerine neden karizma deniliyor ki?, herkes uyuyor mu ne ya harbiden?, 21 aralık gerçek mi ne ya acaba!, gerçi inanmıyorum ama bunlar ona mı delalettir nedir arkadaş anlamadım he!,

adamın daha boyu posu tipi yok kör müsünüz abicim siz?, şimdi kadınlara soruyorum bunu aha, yahu hani sizin için uzun boy tip geniş omuz falan filan önemliydi birader ya?, eee hani bu adamda var mı bunlar?, yok!, erkeklere zaten diyecek bir şey bulamıyorum ya vallahi, bana göre de niro ona beş basar beş!. neymiş neymiş bak bak al pacino karizmaymış, güleyim de boşa gitmesin bari!. olsa olsa bakkal olurdu kentucky de filan lan işte sanatçı olmasa tipini sevdiğimin. ya zaten kesin bir torpil vardır. neyse hayırlısı. akıllı olunuz rica ediyorum ya sıkıntım bu yani yoksa bana ne elin adamından ya öyle ya!.
ben de al pacino yu karizmatik bulmuyorum şahsen! oyunculuğu iyidir belki tamam ama karizmatik değil!!!
bu ülkede ozan güven yıllarca yakışıklı oyuncu diye anons edildi, al pacino gene çok iyi.