bugün

insanı akıllı telefon kullanmaktan soğutan tuşlardır. arkadaş oyun oynuyorsun, hopp elin gidiyo oyundan çıkıyorsun. internette sayfayı aşağı kaydırayım diyorsun, aman elin sanal menü tuşlarına gitmeyiversin. kendisi uygulamadan çıkmış oluyorsun.4.4 kitkat ile bazı uygulamalarda özel parmak hareketleri ile tuşları kapatıp açabiliyormuşuz ama o da maymunluktan başka bir şey değil.

ilk nexus 4 de gördüm ben bunu. sonra devam etti bu trend. bi de beğeniyorlar amk. nexus 5 de öyle. sony nin son telefonları da sanal tuşları kullanıyor. yarrak gibi oluyo telefon. bir de öküz gibi çerçeve boşluğu var amk. halı saha maçı yapılır lan o boşlukta. lg de başladı g2 ile. şimdi de htc one 2 de sanal tuş kullanacakmış.lan zaten one da kullandığın tuş sayısını 2 ye düşürdün. millet isyan etti kullanışsız diye.3. tuş niye yok diye. bi samsung kaldı. onun da hakikaten kabak tadı verdi tasarımı be abi. tamam illa metal kasa istemiyorum ama biraz da özen be kardeşim.replikaları orjinallerinden ayırt edilemiyor amk. iphone mu ? ilk bozulan yer home tuşu. o da tek başına yeterli olmuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=JBMWxSqivJs
Hiç hoşlanmadığım sanal tuşlar.