bugün

sevgili baykuşum gamlı;

nasılsın? beni sorarsan deli gibiyim. vallahi lan süperim. bir sürü güzel ve çok akıllı arkadaşlar edindim kendime. sen nasılsın ailen nasıl iyisiniz değil mi iyi olmanızı temenni ederim baykuşcum. burada aşıkta oldum gamlı çok akıllı ve çok güzel bir kız. onu hunimi sevdiğim kadar çok seviyorum. bu arada huni bana çok yakıştı biliyormusun? böyle kırmızı güzel bir hunim var. burada ingiliz kumaşları var yataklarda çok güzel. bu arada sevdiğim kız da çok güzel biliyormusun eminim biz birbirimize çok yakışacağız. evet onu çok ama çok seviyorum.

annem nasıl gamlı en son bir ay önce geldi galiba ya da dört ay mı oldu? yoksa birşey mi oldu anneme? naptın ona hain hayvan. odalarımız tek kişilik gamlı bembeyaz kar gibi. burda bakıcı salim efendi var geçen gün sandalyenin sapı kıçına girdi tabi o otururken sandalyeyi ters çevirdiğimi söylemedim. söylersem ayıp olurdu diye hastaneye kaldırdılar gamlı baykuş.
burada çok eğleniyorum. dün televizyon seyrettim saatlerce siyah bir film vardı sadece siyahtı ama çok güzeldi sanatsal olmuş sessiz film.

neyse seni daha fazla sıkmayayım diyeceğim ama oku ulan işin ne pis hayvan. ortalığa çok sıçma tamam mı sonra pis kokar. bir ara da yanıma gel özledim seni ahmak hayvan. gözlerini pörtletirsin seni sevdiğim kızla tanıştırırım. ama seni çok severse ona yemek yapabilirim senden baykuş çorbası falan.

neyse satırlarıma buradan son veriyorum gamlı. bir ara ziyaretime gel herkese çok selam büyüklerin ellerinden,küçüklerin gözlerinden hasretle öperim.

sevgiler.
adli vaka
seri ilan:
aklımı kaybettiğimi iddia eden bu dengesizler kapattılar beni bir odaya. inanıyorum ama artık onlara, kaybettim aklımı. en son elimde tutuyordum halbuki. düşürdüm herhalde eve dönerken... gören, bulan olursa insaniyet namına geri getirsin, koysun yerine! ya da arasın aklımın arkasındaki numarayı biz gelip alalım ondan. biz kim mi? biz işte! deli misin be tanımıyor musun bizi? neyse, sor bir bilene...
işim, gücüm var dışarıda kardeşim, sevgilim bekliyor iskelede ona yetişmem lazım. gecikirsem çok kızar! bırakmıyor bu üstün zekalılar suit odamdan dışarı beni, aklım yerine gelmeden önce...
bekliyorum he!
çok şükür!
amin...
Yaşlı dayı : Yeşil ördek gibi daldın göllere,
Akıl hastanesine düşen bir genç: baba ben çıkmak istiyorum!
Ben :