bugün

Afyon Kocatepe Üniversitesi insan kaynaklari yönetimi bölümüne giden arkadaşlarımdan almak istediğim tavsiyelerdir.
Sayın yazarlar dondurmuştum bu bölümü halihazırda 3 senedir. Bu sene eylül ayında kaydımı açtırıp başlamak istiyorum. 2 yıllıktır bu arada bilmeyenler için. Sizce gitmeli miyim yaşım 27. Bu konuda bi elimde diploma olsun istiyorum. Meslek olarak iş alanı geniş yelpazeli bir bölüm diye biliyorum, araştırmıştımda zamanında. Hadi dostlar yardımınızı bekliyorum. Fikir verin.
Şu an işsizim ve iş aramak istediğimde herhangi bir diplomam olmadığı için bir yere de çıkamıyorum. 3 sene önce bu bölümü kazanıp dondurmuştum, o sıralar cazip gelmemişti. Bir ay onceye5 kadar da dükkanımız vardı ama yürümeyince onu da kapattık geçen ay işte. Şu an biraz müşgülüm işte. Ya asgari ücrete talim edip çalışıcam ya da üniversiteyi başlayacağım. Ya da gitmeyip 2017 ocakta başvuru yapıp tekrar sınava girip izmir' de bir üniversite yazıp yaşadığım bu yerde okuyacağım. Belki fikir vermek isteyenler olursa hakkımda detaylar vermek istedim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
akü ne a kü diye başlayacağım. insan kaynakları için cok fazla arz var ben de halkla ilişkiler okuyorum insan kaynakları bi de eşini dostunu cahil bilgisizini yerleştirebileceğin yegane bölüm. istanbulda okuyor olsan neyse de akü makü sökmez aga sen iyisi mi tekrar adam gibi hazırlan. bu arada başınıza gelenler için üzgün olduğumu belirtmek isterim iyi geceler.
(bkz: iki senelik üniversite okumak)