bugün

tahminimce erkek mantigini en iyi kavrayan kadindir. erkeklerin anlayacagi esprilere güler hatta o da yapar.
alsın beni istediğini yapsın dediğim kadındır. akrep burcu kadınlarında beni çeken tuhaf bir güç var. trafoyu bi tarafıma soksalar o kadar elektrik alamam.
Plütonun jüpiterle oynaşmaya başlamasıyla akrep burcu kadınında bir gerginlik olur. Ballı hardal dolu leğene yatırıp morarana kadar beklenmelidir. Aksi takdirse sol böbreği sağ böbreğine sataşıp mideyle sekse kalkışır. Zaten genelde de hep sekse kalkışır. Akrep kadınının seksinden korunmak için pazar günleri götü kaşımak gerekir.

Kendinize gelin olm. iki gezegenin birbirine şekil yapmasıyla mahalleden aynur yatakta iyi olmaz.
Başlıkta da bahsedildiği gibi kadındır, dişinin dibidir. Tutkulu bir aşık, tatlı bir can yoldaşıdır. Her erkekte resmi olarak 1 gayriresmi olarak 4-5 tane bulunması gayetle elzemdir.
kadınlar verenler ve veremeyenler olarak ikiye ayrılır.
geri kalan tüm ayrımlar fasa fisodur.
ay evlerden ırak sözü onun için söylenmiştir.
fitnedir, fesattır, kincidir. yeri gelince merhametlidir. iyi niyetlidir. ama içinde şeytanlık da mevcuttur.
ben akrep burcu erkeğim, akrep burcu qızlar eklesin.
Ateşli olur.
eğer ilişki yaşar iken kanser olmak istiyorsanız ideal kadın burcu akrepdir.
Valla bi ikizler erkegi olarak su uzak duruncu tayfadan cektigimiz bu avrat grubunda da ne yalan soyleyeyim hic oyle uzak durmalik bir durum gormedim ben. Bi kere bu kadinlar dobradir. Gercekten tutkulu ve samimidir, enerjisi yuksektir. Guzel seyler yasamak icin ozverilidir. Baskasina bir seyler yaptirmak icin taklalar atarken bu kadinlarla taklalar senkronize bi sekilde atiliyor. Tabi, karsisindakinin hali vakti de onemli. Duygusallik var, yasam sevinci var bi de bunlar komiktir de ortamda acildi mi espirileri pes pese patlatacak akil da var. Daha ne.

Uzak durun, uzak durun. Lan uzak durmak ne biliyo musun, bunlarin seni kendinden uzak tutma yoludur. ikizlere de ayni boku atiyorsunuz ki ikizler insani dunyanin en uyumlu tiplerindendir. Her sarta ayak uydurur. Ama mutlu olamadiysa bogulmamasi icin uzaklasmasi ya da uzaklastirmasi gerekir. Bi nevi siktirdir o. Onu yiyenler gelip burda millete uzak dur uzak dur diyor. Lan sen kendine bak bi once. Bu kari bu herif seni niye uzakta istemis acaba. Eksik bi seyler olabilir mi? Millete genellemeyle bok atmadan once bi dusunmek lazim.
Yatakta efsaneler.
Not: Kimse şahsi alınmasın tanıdığım Akrepler için geçerli.
mesaj atın da bdsm hakkında konuşalım bağyanlar.

edit:yükseleniniz akrep ise siz de mesaj atabilirsiniz.
Yılan gibi Sevişen sinem senide unutmayacağım.
Üstteki iki kişi bence bir çay içsin zira sonu mutlu bitecek görünüyor.
Tanıdığım akrep burcu kadınları özelliklerini eksiksiz yansıtıyorlar.
kadının hasıdır.

diğer burçlara mensup kadınlar, akrep burcu kadının yanında vasıfsız kalır.
burcumun kadınıdır. özeldir.
en iyi anlaştıgım tiplerdir.

neden bilmiyorum. su grubu uyumu var sanırım aramızda. ve yükselenimin akrep olmasıyla alakalı olabilir.

burçlara inanmazdım da pek . bilmiyorummm .
sevdigim kadınlardır aynı hayvanız sonucta.
arayıp durduğum kadındır, ancak bugüne kadar hiç akrep kadını ile karşılaşamadım.
yazayım da akrep burcu kadınları dökülsün başlığı.
hemen döküldüm.
doğum günü bu sıralar olan kadındır.
Başlığı okurken bile ifrit oldum .
Yükselen burcumdur, kötü bir şey yazmayınız efendim ya da boşver bize gelsene bir kahve içeriz falına da bakarım hem.
Ebru gündeş dinlerken sekis yapmayı sever...