bugün

akabenin ülkesi neresi ?

bilen varsa söylesin

gidip ortasına zçacam.

ayrıca donsuz dincileri de akabenin ülkesine sürelim.
yurt dışı masraflarımı karşılarsanız giderim.
ruh hastalıkları teşhis ve tedavi merkezi sorusu.

not: ah ulan rıza bir öttün bak memleket ne hale geldi.
depozitomuzu versin çıkalım.çok da meraklı değiliz sizin sapkın,dolandırıcı,sahtekar,terör destekçisi ülkenizde yaşamaya.
şimdiye kadar payıma düşen milli geliri hesabıma yatır ki nereden baksan 1 milyon dolar olmuştur birike birike gideyim.
1- türkiye cumhuriyeti... mustafa kemal atatürk, aziz halkımız, askerlerimiz ve atalarımızın cephelerde savaşarak kurduğu bir ülkedir; sahibi, türk halkıdır; türk milletidir. akp ise bu ülkenin sahibi değildir. akp, atatürk'ün kurduğu bu güzel cumhuriyetin başına gelen bir hükümettir.
2- o yüzden biz, akp'nin ülkesinde değil; kendi ülkemizde yaşıyoruz; bu topraklar bizim. bu ülkenin daimi sahibi biziz; hükümetler gelir ve geçer; kalıcı olan, biziz. bu ülkeyi, atatürk ve halk, cephelerde savaşarak kurdu. akp ise, atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin başına gelen hükümetlerden biri. ülkenin sahibi değil.
3- "gençler! cumhuriyeti biz kurduk, o'nu yaşatacak ve yüceltecek olan, sizlersiniz." gazi m. kemal atatürk. ülkemizin kurucusu, ulu önder atatürk'ün bu sözünden de anlaşıldığı üzere, bu ülke, akp'ye ya da bir başka siyasi partiye değil; "bizlere" emanettir. ve biz, onun emanetine "tüm kalbimiz" ile sahip çıkacağız. atatürk'ün bizlere emanet ettiği bu güzel cumhuriyeti, "ilelebet" muhafaza edeceğiz ve yaşatacağız.

atatürk'ün kurduğu bu laik cumhuriyeti beğenmeyen, türkiye'ye şeriat getirmek isteyen arap devşirmelerine not: atatürk'ün kurduğu bu güzel cumhuriyeti beğenmiyorsanız, bizi kovacağınıza, asıl siz arabistan'a gidin. bu ülkenin kurucusu atatürk, rejimi cumhuriyet, sahibi millettir. Bu cumhuriyetin Değerini bilen, bu ülkeye ihanet etmeyen herkes, etnik kökeni ne olursa olsun, bu ülkenin bir ferdidir, canımız, kanımızdır; ama hem atatürk'ün kurduğu bu Cumhuriyetin nimetlerinden faydalanıp hem de cumhuriyete ve Atatürk'e saygısızlık edenler, etnik kökeni ne olursa olsun nankördür. Bizim ülkemizde, tarih boyunca birçok farklı milletten insan birarada yaşamıştır; ve hala yaşamaktadır; bu vatana nankörlük etmeyecek olan her insana, ülkemizde yer vardır. Bu vatan, herkesi bağrına basar; Yeter ki, bu ülkenin bağrına bastığı kişiler; ulusal değerlerimize, cumhuriyetimize saygısızlık etmesin ve nankörlük yapmasın. Bizim liderimiz atatürk: "Yurtta barış dünyada barış!" Diyen barışçıl bir liderdir.
Ayrıca Ülkemizi işgale gelen anzac askerlerinin ardından bunları söylemiştir: "uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! gözyaşlarınızı dindiriniz. evlatlarınız bizim bağrımızdadır, huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. onlar bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim evlatlarımız olmuşlardır."
işte, bu kadar asil yürekli bir liderin ulusuyuz biz... türkiye'yi arabistan'a çevirmeye çalışanlar da bunun önemini anlasın. Böyle kudretli, böyle büyük bir lider her ulusa nasip olmaz; o yüzden atatürk'ün ve Cumhuriyetin değerini bilmeliyiz.
inadına.
rte'ydi şimdi akp mi oldu?

dün oytun mod'luğa aday gösterildi. beni de aday gösterenler oldu. eğer mod olursam daha zeki troll üretim çiftliği kuracağım. ilk vaadim de bu olsun. hadi bakalım.
yemek hoşuna gitmeyince tabağı mı değiştiriyorsun?
Ben herhangi bir partiye yakın degilim ama başlık biraz rahatsız edici bu ülke akp nin ülkesi degil .

Türkiye Cumhuriyeti dir . Akp bır partıdır ne kadar devam edecegı nerde son bulunacagı bılınem

Akp den once başta olan partılerde gıttı oda birgin gidecektir belki sonra tekrar gelecektir .

Hat bilmek çok güzel birşeydir .
Ya sev ya geber diyosun yane.
Bu ülke onu işgal etmeye gelenlerle savaşanların ülkesidir. Ona buna peşkeş çekenlerin değil.
Bilmem anlatabildim mi akgenç.
Laikliği sevemiyorsanız neden türkiye de yaşıyorsunuz? Diye de başlık açılabilir.

Atatürkçü bir akp varken nerde yaşayacaklardı. Laikliği sevmeyen arap artığıdır. Yallah arabistana.
Bu başlık bir suçtur. Anayasa ihlali söz konusudur.

Değiştirilemez ilk 3 maddesine göre;

Türkiye Cumhuriyeti halkındır. Suç duyrusu yapılması gereken başlık.
Bu ülke akp nin değildir bu ülke recep tayyip erdoğan’ın ülkesidir. Beğenmeyen gitsin.
trolüktür o ayrı,
ama değilse, sanırım 2001 sonrası akepe dönemi içerisinde doğmuş, yüksek ihtimal ile 17 veya daha küçük bir yaştaki bir kullanıcı başlığı. o kuşak çocuklarına geçmişimiz öğretilmiyor ki olm. neden kızıyorsunuz ufaklığa.
troll heralde.
Bu ülkenin kurucusu Ulu önder mustafa kemal atatürktür. Bu topraklar atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere en güzel hediyesi ve emanetidir. Bu topraklar herhangi bir siyasi parti veya oluşumun olamaz. o yüzden; (bkz: troll lütfen)
Abi şu başlığa baktım aklımda tek bir şey geçti.Bu ne saçma salak şeyler.
Ya beni delirtme çomar.
kimse ne AKP'yi, ne chp'yi, ne mhp'yi, ne de mustafa kemali sevmek zorunda ama bu vatan hepimizin.
Akp’nin ülkesi ne yaa? Kalitesiz troll was here...
" niye burası arabistan mı ki ? " dedirtendir.
ülkenin akp'nin olduğuna inanmış ailesi tarafından şanlı tarihimiz Atamız hakkında ufacık bilgi verilmemiş ergen bir şerefsiz beyanıdır çok da ciddiye almamak lazım sütü fazla kaçırmış sonuçta.
yeminle insanı deli edersiniz bi bitmediniz lan yobazlar.
Koca dünya haritasını didik didik ettim hala o ülke neresi bulamadım. Man adası'ndan mı bahsediyor acaba?