bugün

bunca yıllık milliyetçi beni bile geçmişlerdir. pes doğrusu. evet.
akplilerin yanarlı dönerli olmasından kaynalanır. açık ve net.
kemik ülkücü ve müslüman türk milliyetçisinin ak parti de toplandığını bilmeyen yazar görüşü. he deyin geçin. daha insanını toplumunu coğrafyasını tanımıyor bunlar. he he.
Akp nin yarısı ülkücü bu adamlar ı anlamış değilim. Ayrıca bu milliyetçilik adı altında söylenmek istenen çok şeyler var, birbirinden farklı. Arapperest olan bir adam bile görmedim. Ha ben şahsen türk leri, Kürtler i ve araplar ın sadece müslüman olanlarını severim. Diğerleri umurumda değildir.
milliyetçi demek ırkçı demek değildir. türkiyede yaşayan her birey ülke menfaatleri için milliyetçi olmalıdır.
bünyesine aldıkları dönme mhplilerin çığlıklarıdır. takmayın geçer seçim zamanı.
Akp'lilerin rüzgarın estiği tarafa dönme özelliğiyle açıklanabilecek önerme.
olm ne diyyoyrruz, kaç haftadır, akp´li olmak için ilk şart, tutarsız olcaksın.

kalitesiz, tutarsız, beyinsiz seçmen...

pkk´yla çözüm süreci yapcaz, dersin hüüülloooğğğ der, pkk yı bombalıycaz, inlerine gircez, dersin gene hülooğğ der, bedelli askerlik de neymiş, biz kimsesizlerin kimi olarak çıktık ortaya öyle saçmalık olmaz, dersin, hülooğğ be reyiiz, der, heyecanlanıyosunuz biliyorum, bedelliyi çıkarmak üzereyiz, dersin, hülooğğğ götkılıyık biz, götkılı, der...

bu adamlara böyle mantıklı şeylerle gelmeyin o yüzden, bu adamlar da mantığın "m" si olsa zaten akp´li olmazlardı.

bu sözlükte okumadın mı? kadın aynı cümlenin içinde bu zamlar belimizi büktü, diyo, bir sonraki cümlesinde de "tayyip erdoğan´ ı çok seviyorum, ölene kadar oyum onun !!" diyo...sanki zamlar marstan gelen yaratıklar yüzündenmiş gibi...

adam 301 madenci ölür, 1840´ta ingilterede de olmuştu, diyo, sonra hükümet istifa diyo, ama sonraki seçimlerde yüzde 76 oy veriyo.

tutarsız, ne yaptığı belli olmayan, akli dengesi yerinde olmayan bir tür seçmen, bu.

yukarda verdiğim örneklerin hepsi birden de gerçektir.

akp li bu...millyetçi de olur, komunist de olur, budist de olur, reyiz istesin gangnam style dansı bile yapar.

kör adama niye görmüyo, denir mi?...kuran´da ne der? körle gören bir olur mu, der di mi...bakara suresinde...aynı şeyi ben soriim sana - körle gören bir olur mu?
seçim dönemlerinde zirve yapan kesilmedir. bir kısım mhp seçmeni de bunlara kanıyor.