bugün

sözlükte bolca bulunan akpli şakirtlerin chp'ye bok atmak için her türlü sahtekarlığı yaparak yalan yanlış başlıklar açmasıdır. bunlar sözümona öylesine pkk düşmanıdır ki; akp dışında bir parti güneydoğu'da biraz ilgi görünce hemen pkklı yaftasını yapıştırıverirler. ulan sizin bdp'den ne farkınız var? onlar etnik olarak bölmek istiyor, siz de dini kullanarak bölmek, sömürmek istiyorsunuz. hangi bölünme daha iyi diye mi tartışacağız?
bu şakirtler aynı zamanda, ülkemizin verdiği şehitlere kelle diyen bir başbakana sahip çıkar.
bu şakirtler ayn zamanda, sürü halinde kazlıçeşme ye toplaşıp tepişirler.
(bkz: kazlıçeşmeye toplaşan kaz sürüsü)
haberal lı, tanrıkulu lu yeni chp tutarlı siyasetiyle akp li şakirtlerin iftiralarını boşa çıkaracaktır.merak yapmayın siz.
götten uydurma iftiradır. videoyu izleyin dezenformasyon mu değil mi kara verin.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=176438582415128&oid=160003737367674&comments
ulan adam diyorki bu adamlar pkk'ya yardım ve yataklık yapmakla itham edilmiş, hüküm giymiş olabilir. ama artık benim seçim beyannamemi, parti programımı okumuş kabul etmiş. yani çok sevdiğiniz başbakanınız gibi değişmiş, gelişmiş. şimdi türkiye'nin kurucu gücü olan bir parti bu durumda ne yapacak yok sen bir kere hüküm giymişsin diyip dışlayacak mı yoksa bu ilkeleri kabul ettiğini belirten insanları geçmişlerinden bağımsız olarak aday mı gösterecek. ikincisi bu pkk terör örgütüne yardım ve yataklık davalarının kapsamı nedir tam anlamıyla bilmiyoruz ancak şunu gayet net olarak biliyoruz; tüm dünyada terörist olarak kabul edilen hikmetyar'ın dizinin dibinde sayın başbakanın çarşaf çarşaf fotoğrafları vardır, aynı başbakan hüküm okuduğu bir şiir nedeniyle cezaevinde yatmış, siyaseten yasaklı bir isimken deniz baykal'ın kıyağı sayesinde şu anda bulunduğu makama gelebilmiştir. öte yandan başbakan'ın büyük destekçisi ve yanlış bilmiyorsam adıyaman'dan milletvekili adayı olan mehmet metiner pkk'ya yardım ve yataklık yapanların partilerinden birinin eski genel başkan yardımcısıdır. bu tarz durumlar bir partiyi, hele o parti chp'yse asla ve kata terörizme destek verir hale getirmez. aksi halde yukarıda bahsettiğim örneklerin dışında hamas'ı destekleyen, sudan devlet başkanını yaptığı onca katliama rağmen en üst düzeyde ağırlamakta sakınca görmeyen, anayasa mahkemesi tarafından ittifakla laiklik karşıtı hareketlerin odağı olduğu teyid edilen bir partinin çok daha fazla eleştirilmesi gerekir.
inanmadıkları, alenen-bilerek-isteyerek-kasıtlı bir şekilde inkar! ettikleri Kur'an-ı Kerim'in ayetlerini de ironik bir şekilde paylaşmaları durumudur. O kitap sizi narcılık yoluna girmeden de uyarıyordu zaten. iş işten geçti artık hüküm hakkınızda kesinleşince geriye yapacağınız falza birşey kalmıyor.
hak arayan ve sindirilmekten bıkmış halkı; galeyana gelmekle ya da iç savaş çıkarmaya teşebbüsle suçlayan beyinsizler topluluğu.