bugün

Hangi birini silelim. Günümüzde Facebook kullanmayan yok artık.
çok haklı bir davranıştır. sikindirik reisçi söylemlerini görmekten midem bulanıyor.
Facebook kullanan kaldı mı lan.
Facebook kullanan kaldı mı lan.
Sinir krizi yaşamamak için yapılan aktivite.
Sadece facebooktan silmek yetmez. Ben olsam hastaneye gider, kanımı değiştirin derim.
psikoloğa gitmesi gereken kişinin yaptığı eylem.
Bulunduğun ortamda yada sosyal medyada muhalif bir kitle olması seni farklı düşünmeye zorlar bazen. Bu olumsuz bir şey değildir. Sana olaylara farklı yönden bakmayı öğretir.
Siyasi görüş dahil hayatta hiç bir şey akrabalarını silmene yada reddetmene neden olmamalı. Zor gününde yanında olan kişiler siyasetçiler yada sosyal medya hesabında aynı ideolojiye sahip olduğun kişiler değil, akrabalarındır.
. Dindar bir cumhurbaşkanının olmasını haznedemeyip psikolojiniz bozulmuş. Buna bile katlanamayacak duruma gelmişsiniz. Halbüki üzerinizde bir baskıda söz konusu değil.
Birde bizi düşünün. Biz askerde namaz kılamıyorduk, annem kapalı diye yemin törenine gelemedi. Uzman olmak istedim 55 yaşında kadının başını açtırıp fotoğraf çektirdiler. Biz chp li yada farklı partiden hiç bir akrabamızı silmedik. Yada sokaklara çıkıp herhangi bir taşkınlık yapmadık.
Bence dediğimi yapın cidden bir psikoloğa gidin.
türk siyasetine yön veren manevralar.
Olmassa silmek zorunda da kalmıyorsunuz.
böyle yapınca ne oldu ülke refaha mı ulaştı, çocukça bir iş. haklı gördüğün ve savunduğun bir şey varsa onlara nedenleri ile anlatta belki senin safına geçerler.
ne kadar da "ayrıştırmayıcı" bir eylem.
artık mhp'li olan akrabalar da silinmeye başlanılan eylemdir. "hayır" diyecekler dışında. zira, her fikrin arkasında koyunlar bulunur. ne yaparsa yapsın, bahçeli'ye toz kondurmayanlar da var.
ne feysbuku

selamı sabahı kestim.
Demokrasiden anlamayan, tahammülsüz, tek tip düşüncenin esiri olduğunuzu gösterir.
Desteklediğim eylem. Feysim olsaydı bi tane akp'li bırakmazdım.
Gereksizdir. Hayatınızdan silin.
silinebilir onlarla görüşülmeyebilir ancak bunu yaptıktan sonra insalar gelip buraya yada başka yere bu akp nasıl iktidar oluyo çevremdeki herkes akp düşmanı tanıdığım hiç akp'li yok nerde yaşıyo bunlar oymu çalıyolar yoksa demesin.
bildiğin şov.

şu adamlar kendi işine gelince ifade öjgüylüğü:( diye ağlarlar ama iş şov olunca iş değişiyor tabi. aferin iyi bok yiyorsunuz.
şöyle düşündüm de hiç akp'li akrabam yok cidden. şanslıyım bence.
sadece face değil akrabalıktan da sildim
çoğuyla görüşmüyoum.
facebook u olmayanin yapamayacagi is.
paylaşımlarımı gören akpliler kendiliğinden sinek gibi dağıldığı için silmeme gerek kalmıyor. böylece hem boruyu sokmuş, hem de 'ayy beni niye sildin kiii'' zırvalarından kurtulmuş oluyorum.

bu derece geri zekalı insan akrabam olsa ne olacak. adam yapılandan rahatsız olmuyor, paylaşımdan rahatsız oluyor.
Silinme nedenleri akp'li olmaları değil kendi görüşlerinden başka hiçbir görüşe saygı duymamalarıdır. Paylaşımları ağırlıklı olarak, kadir mısıroğlu zırvaları, chp ve kemal kılıçdaroğlu'na hakaret, atatürk'e maçaları yetmediği için ismet inönü'ye yönelik asılsız iddialar, ahmet davutoğlu ve padişahları rte'ye taparcasına yapılan iltifatlar vs. Diye uzar gider. Ben sildim gerçekten insan rahatlıyor.
ara sıra arkadaşım olmayanları dahi engelliyorum. hıncımı alamıyorum amk.
hiçbir türlü yapmayacağım eylemdir. ideolojik farklılıktan dolayı kendi kanını inkâr etmek ahlaksızlıktır.

kendi açımdan bakacak olursam akpli fazla akrabam yok. olanlarda radikal değiller oyunu verir lafını etmezler. tek tük paylaşım yapan akrabalarımın yaptıkları da rahatsız edici sayılmaz. bu yüzden yapmama gerek yok. fakat bazı akpli arkadaşlarımla facebook üzerinden çok kavga ettim ilişkimi kopardım.
güncel Önemli Başlıklar