bugün

Aynen doğru, hırsız bunların her biri.
En alttan en üste kadar.
ilan etmesine zaten gerek olmadığı dikkate alınmalıdır.

yahu memlekette şeriatçı mı var ki şeriat ilan etsinler?

bunlar zamanında şeriat lafını ağızlarından düşürmez, çift hukukluluk, medine anayasası filan diye bıdı bıdı eder, televizyonlarda sabahtan akşama şeriat tartışması yapılırdı.

akp iktidarıyla birlikte bu talepler, tartışmalar bıçak gibi kesildi!

sebep?

e hadi bu sefer ben söylemeyeyim yobazlar söylesin. buyurun yobazlar....
Zaten direk ilan etmesine gerek olmadığı gibi bir durum var

Cips ve bira yiyeceğim diyen adama RTÜK ceza keserken 50 kişi ölüm listem var diyen bir tane kaltağa ceza verilmeyen ülke zaten medeni bir hukuk devleti değildir olsa olsa kim kime dum Duma bir Ortadoğu ülkesidir.
yeraltı zenginliği olmayan ülkede şeriat ilan edilemez. ne yapacaklar dötlerini satıp mı ekonomiyi çevirecekler? anca petrol metrol olur da şeriatçılar gelir, sırtlarını onun gelirine dayarlar.
Şeriattan çok onu uygulayacak adil insan lazım.
Akp nin derdi şeriat değil para olduğu için katıldığım önerme.
Cahil toplumlarda şeriat rejimi hayal kalıyor. Yoksa hangi erkek dört tane eşi olsun istemezki? Fakat maalesef kadınlarımız bu durumu olgunlukla karşılayabilecek gelişmişliği sağlayabilmiş değil.
Edemez degil, etmez.

sonucta kabul edelim ki, akp nin arkasinda biat kulturuyle yetismis, rte ne dese " he" diyen bir secmen varken, istese seiriatida ilan eder.

ama seriat kendi cikarlarina ters geldigi icin etmez.

Akp dinci falan bir parti degil. Akp dinin gucunu kendi cikarlari icin kullanan bir parti bakara-makara da gordugumuz gibi.
başlıktaki mesajlar incelenirse doğruluğu kolayca tespit edilebilecek görüştür.

hale bak! eksi verenler, bir şeyler mırıldananlar, mazeret ileri sürenler...

ama "ben şeriatçıyım, şeriat allah'ın her koşulda uygulanması gereken hükümleridir, derhal şeriat ilan edilmesini istiyorum, akp'den de söz verip yapmadığı için şikayetçiyim" diyebilen numunelik tek bir şeriat aşığı yok!

sözlük köşesine böyle yazmaktan bile korkan "mücahitler"(!) şeriat ilan edecekmiş! buna kargalar bile güler!...

la bu ılık götlülerin alayı şeriatçı olsa ne yazar, mücahit olsa ne yazar? şeriatçıyım, mücahitim diye kendi kendilerine mastürbasyon yapıyorlar işte...