bugün

su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim antalya'sıdır.

koduğumun çomarları sizi. mis gibi tatil şehrini islamcı zihniyete teslim edip de hayır beklediniz değil mi?

sürünün lan. acıyan ne olsun.
ossun adamlar bise yol yapıyoo.
en dibi görmesini temenni ettiğimiz antalyadır. çünkü insanların cebine dokunmadığı sürece hiç bir şey umrunda değil. aynı şey başka iktidar dönemi olsa kafasına yazar kasayı geçirmişti esnaf.

evet adamlar namaz kılıyor, yol yaptılar, hastaneler şahane.
benzin alacak paran olmayınca, sgk primini ödeyemeyince görürsünüz yolu, hastaneyi.
(bkz: millet aç aç)
2002 öncesi 200 milyar dolardan payına düşen gelirle ve kronik % 80 enflasyon ve faiz le tok olan şehirdi. Zaten şehirdeki turistik oteller ve tesisler hep 2002 den önceki hükümetler zamanından kalmadır.
olm adamlar istikrara oy verdi.
bugün seçim olsa yine AKP'ye oy verecek Antalyalılardan oluşur. ben de Antalyalı olduğumdan bilirim. az biraz zeka yoksunu insan çok buralarda, tüm ülkedeki gibi.
bu yaşadıkları daha iyi günleri sayılabilecek kenttir.
umurumda olmayan açlardır.

açıkçası insanları seviyorum ama körü körüne bir şeye fanatik olan insanları fazlasıyla itici buluyorum. ilk sırada ak parti fanatikleri ikinci sırada ise takım fanatikleri geliyor.

o yüzden umarım çöpte ekmek ararken ekmeleddin'in afişini görüp vicdanınız sızlar amk açları.
(bkz: yaran antalyalılar)