bugün

kolaycılığa kaçan sözdür. eğer iç piyasa için doğru ise yurtdışına üretim yapmak için kimse kimsenin elini kolunu bağlamıyor.
kolaycılığa kaçan sözdür. eğer iç piyasa için doğru ise yurtdışına üretim yapmak için kimse kimsenin elini kolunu bağlamıyor.
kıçını kurtarmak isteyen her daim hükumet yalakası olmuştur. ol yandaş paralan sende biraz. nolacak şimdi.
O işi geçmelidir. Bende akp ki değilim ama işlerim her geçen gün büyüyor ben iş yaparken kimse benim akp li olup olmadığımı sormuyor çünkü biz siyasi parti değil ticaret yapıyoruz. Sen akp ile uğraşacağına şu anki döneme uyup müşterilerine çağa göre hizmet vermelisin. Son 3 senede 6. Iş yerimi açtım belediye iş yerini açarken bana siyasi partimi sormadı ki istediğ kimlik bilgilerim gelir belgem gibi şeyler oldu. Belediye başkanı akp li olmasına rağmen benim mekanima gelir ara sıra. E hani akp li olmayanlar iş yaşanıyordu. Bahane çok ne de olsa.
tersinin her halükarda doğru olacağı sözdür*
bahane üretmek.
bir çok gemi taşımacılığı firması kapanırken oğul erdoğan'ın firmasının işlere yetişememesi bahanesidir.

(bkz: he amk he)