bugün

5 yılda 451 trilyon harcayan cumhurbaşkanı başlığnın altına sadece 1 entry (kaynak gak guguk diyebilmiş o da) girebilen ama yazacak bir şey olmadığı için acısını eksiden çıkaran zavallı güruh ve acınası halleri...

görsel

edit: çok mu acıdı...
yıllarca başa gelip ülkenin amına koyan, kaç 451 trilyonları bok yoluna yollayan partilerin taraftarı değildir, şanslıdır.
nasıl olmuşsa beni eksilememişler. birazdan gelir benide eksilerler. evet efendim yanlışlığı görüyoruz ama günahı bize kabul ediyoruzmu diyorsunuz? ozaman verin ulan vergimi geri.
acınacak bir durumda olmadığıma, adalet ve kalkınma partisi karşıtı olanları her yerde yerin dibine sokacağıma, soktuğuma, ezeceğime, ezdiğime göre herhangi bir sıkıntı yok. bunlar aç kalsa "mıy mıy mıy" çok umurumda.
son hız devam etmektedir. caps almaya üşendim nasıl organize oluyorlar hayret valla...
ulan o değilde ne bok olduğu belli olmayan bu adam hala doymadıda 7 sene istiyor,2.kez seçilmek istiyor,bunlarla aynı dini paylaşacağıma ölürüm daha iyi aq,dininizde sizin olsun arapların koltuklarına oturmayı sevap bilin aq,ben türküm...