bugün

ak partinin, seçimler için yaptığı tanıtım ve oy kapma amaçlı reklamlardır.

birbirinden sıkıcı bulduğum reklamlarından en çok gözüme batan ise 'Netlog' denen arkadaşlık sitesine vermiş olduğu reklamlardır. giriyorum sayfaya karşıma belediye başkan adayı bıdı bıdı kişisinin resmi çıkıyor, 'istanbul için el ele' gibi klişeler yazıyor falan reklamda. yani bir antiklişe timi görse ebesini öper...

ama yüz kızartıcı bir durum sayın okurlar. ben karı düşürmek için netlog'a giriyorum, karşıma tipsiz bir adayın sırıtık bir resmi çıkıyor, tüm düşünce ve duygudan sapıyorum. saatler sonra bile karı düşürecek potansiyeli kendimde bulamıyorum.

artık iyice hafıma da kazındı, bilinç altımı etkiliyor, ak parti denilince aklıma direk karı kız geliveriyor.

ne kadar elem dolu değil mi?

ben onu seçeyim diye bana reklam yapıyor, ama karı kız zevkimi öldürüyor...
bu haklarıma tecavüz değil midir?

(bkz: isyanım var üleyn)
cebimizden çıkan paralarla yaptığı şarkılı, türkülü reklamlardır.

akşamüstü geçen seçim arabası vardı aynı sudan içmişiz biz falan diyodu.pöykürmek istedim balkondan eeeehhh ben içmedim o sudan be diye. o değil de konsantrasyonun içine sıçma durumu oluyo.ayıp be.
Bi kaç saattir youtube'dan üstüste izlememle kafamı güzel yapmış reklamlardır. deneyin farkı görün.
Geçen gün kapıya astıkları çanta içinde birşeyler çıkmış. Okumadım da bir paket yeşil çay koymuşlar. Onun anlamını anlamadım. Herkese buzdolabı, çamaşır makinesi bize yeşil çay mı yani? Üzdünüz bizi.

görsel
interneti elegeçirmiş durumda. AsBlock fayda etmiyor. Neyse ki bitmek üzere.

Arkadaş, dünya ters dönse gene de benden akp ye oy çıkmaz. Zorlamayın arkadaş.