bugün

egemenlerin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu şu sıkıntılı günlerde kullanılası slogan...

haydi koyunlar;

aynı yoldan geçtiniz, aynı sudan içtiniz siz...

sakın sormayın

askerler neden hapiste pkk mensupları neden dışarda diye...

sakın sormayın

bütün saldırı kuzey ıraktan gelirken neden suriye ile papaz oluyoruz diye

sakın sormayın

nüfusun yüzde 10'unu oluşturan azınlık neden kabinedeki bakanlıkların yüzde 70'inin başında diye...

aynı sudan içtiniz siz...
mecliste hdp ile her konuda aynı oyu kullanan chp olduğuna göre ve kılıçdaroğlu dün gece cnn türk te katıldığı programda ypg kendi halkını savunan onurlu direnişçilerden oluşuyor dediğine göre yanlış tespittir.
ulan nasıl oluyor o zaman hdp sadece akp yi eleştiriyor.
bir karar verin anasını satayım işinize geldi mi hükümet ışid i destekliyor işinize gelmedi mi kürtler ölürken hükümet nerede diye anırılıyor.
türk askerine "kargaşa çıksın diye pkk'yı besledi" diyenler, pkk'nın sırtını sıvazlayıp ışid'i elleriyle besleyenleri kavram kargaşası yaratarak savunmaya çalışıyor ki komik. kendisini sadece akpleşmeye çalışan y-chp üzerinden savunmak da pek abes, sonuçta sizin birkaç yıl önceki haliniz y-chp. el nusra'yı destekleyip ışid'e kin kusmak da, -esad'tan esed'e dönüşüm gibi- diktatöryanın gündem değiştirmesine sadık destekçilerinin uyması açısından başlı başına bir kanıt. bugün "allah var" diyenlerin peşine takılanlar, yarın "allah yok" diyince "yahu sahiden yokmuş galiba" diyecekler, bu kesin. (hırsızları, katilleri en azından alenen savunmanın dinde var olmadığını bir dinsiz olarak ben çok iyi biliyorum.)

akp ile pkk kardeştir. bu ortada. fakat mesele bunu halka nasıl kabul ettirmekte. bir tarafta şimdiye kadar kendi ellerimizle esad'a karşı savaşsın da arap baharında abd karşıtı lider kalmasın diye beslediğimiz ışid var. abd de önce camı kırıp sonra cam satan kurnaz esnaf gibi ortadoğu'dan çıkmamak için şimdi radikal islamcı terörist kartını kullanıyor, akp de ne zamandır nato için hazırlık yaptı zaten. çözüm sürecinin üstüne pkklıları diğer eldeki kukla olan ışid'den kurtarmak da cabası.

sahi, uğur mumcu niye öldürülmüştü?
(bkz: tezkereye hayır diyen chp)
öyle demeyin sonra chp hani bana hani bana diye sorar.

akp=chp=pkk
akpkk kardeşten de ötedir. birbirinin içine girmişlerdir.
Aynen kezolar ondan...
saçma sapan argümanlarla, abuk olayları göz önünde bulunduran türk ergenlerinin içine düştüğü yanılgı.
muaviyenin soyundan geldikleri için doğru olandır.
Buna kargalar bile güler.
Edt.gülemedi.

görsel
Her söyledikleri bugün boyunlarında birer yafta.
argümana bak.

haha hesap makinası ile çekildiğini aklınca geçti o zamanlar demeye getirenleri de görüyoruz.

biraz daha çalışıp gelin şu mecralara. ya da daha zeki ak-troll leri transfer edin.