bugün

gözle görülen durumdur. millet anladı kimin ne mal olduğunu. son olarak istanbul teşkilatta elimize geçen ankette %48 rte %30 ince %12 meral yönünde. hevesleriniz kursağınızda kalacak. recep tayyip erdoğan girdiği hiç bir seçimi kaybetmedi.
(bkz: algı operasyonu)
Alakası yok. Son aldığım durumlara göre RTE yüzde 98 lerde. Hatta ince bile oyunu RTE ye verecekmiş. Kesin bilgi, yayalım. (bkz: yalanını yiyeyim)
acayip öyledir.
her durumun bir ilki vardır.
bu seçimde kazın ayağı ciddi ciddi perdeli.

not: mu-har-remin-ce gerçekten geliyor.
dün mersinde çıplak gözle tanık oldum. emniyetin verdiği bilgiye göre sadece alan içinde 120.000 yurttaş vardı. alan dışında ve çatılarda- balkonlarda olanlar hariç. bu iş bitti. mersin tamam.
akp istanbul teşkilatı kendi içinde yaptığı anketlere göre diye başlar *
herşeyin bir ilki varadır. bu kez enkazının altında kalacak. olan da sizlere olacak. çünkü o enkazın en altında siz olacaksınız akoğlanlar.
(bkz: ben ikna oldum)
Adam 24 saat burada trollük yapıyor sonra istanbul'da teşkilattayım diye yalan atıyor ahuhahau.
baktım ne kadar gerçeklik payı var diye, açtım arkadaşın profilini şimdi de kapatamıyorum, yazdığı 4421 entryi akşama kadar ceza niyetine eksileyeceğim.
aslında korkunç bir durumda olabilir.

zira biliyoruz ki anket firmaları son hafta gerçek sonuçları açıklarlar, yani o güne kadar hep kafadan sıkarlar kim fazla verirse ona bir tık fazla oran verirler. fakat ne hikmetse 2-3 anket firması hariç son 1 haftaya girerken yıllardır rte ve akpyi yüksek gösteren firma yok gibi.

ha bu iktidarın resmi politikası da olabilir ki bence mantıklı, zira benim bile çevremde akpli oldugu halde oy kullanmayı dahi israf gören çogunluk var, adamlar kesin kazanacak niye oy verelim kafasındalar hele ikinci tur olunca bu rehaveti daha da artıracak gibi.

olmaz ikinci turda olursa bile efsane bir fark oluşacak tarih bile yazılabilir bu anda.

örnegin rte ilk turda yüzde 48 aldı diyelim ikinci turda yüzde 75 falan da alabilir bu da tarihi bir rekor demek bildgim kadarıyla.
Olabilir. Ben zaten RTE'nin cumhurbaşkanı seçilmesini istiyorum. ama parlamento'da AKP'nin çuvallamasını istiyorum ki, RTE o sonsuz güç icra ettiği koltuktan, kendi yarattığı sistemde eli kolu bağlı bir şekilde çaresizliğin karanlık dehlizlerine atılsın.
Bu trollere / paralı askerlere / şahsiyetsiz şerefsiz yalancılar nerde barınıyosa adreslerini versinler 24 haziran gecesi soğuk bi damacana yollucam kana kana için .