bugün

chp genel başkan yardımcısı sezgin tanrıkulu'nu yaptığı açıklama.

mhp-hdp ile koalisyon hükümeti oluşturabiliriz diyor.

ya arkadaş bir chp'li olarak ben anlamıyorum. sizin kurmanız gereken koalisyon akp-chp koalisyonudur. azınlık hükümeti koalisyonun ömrü ne kadar olabilirki.

emin olun bu millet 2-3 yıl sonra tayyip erdoğanı padişah yapar. gerçekten chp azınlık hükümeti peşindeyse yanlışın en büyüğünü yapacaktır.
akp cephesi hükümete engel oldular. ülkeyi yönetemediler gibi sözlerle buradan güçlenerek çıkar. oyları düşüşteyken.

arkadaş şu sezgin tanrıkulu gibi bir şeyden anlamayan chp'lileri kim alır şu partiye ya.

http://www.gazetevatan.co...aciklamasi-800017-gundem/
Kursunlar da siksinler bizi
zaten alıştık amk.
bu adamları yolsuzluktan dolayı yargılayabilirsiniz. bu olay bu adamların mağduruz edebiyatı yapmasını engelleyemezsiniz.

bunlara destek verenler 17-25 aralıkta çaldılarsa çaldılar dediler. çalıyor ama çalışıyor dediler. neyi değiştirebilirsiniz ki?
Akp nin olmadığı bir koalisyonu kurarak siyasi olarak intihar etmek istiyoruz demek istemiştir. Azıcık aklı olan rte nin planını anlar, isteyen partiyi yanına alıp koalisyon oluşturacak ama yanına aldığı partiyi ezip bitirecek, ola ki akp ile kimse koalisyona girmedi o zamanda bırakın bunlar kursun hükümeti birkaç ay sonra eline yüzüne bulaştırınca meydana çıkıp bunlar ülke yönetemez demiştik deyip bu sefer yüzde altmışla iktidara gelir. Diğer yandan mhp hdp ile kolkola girerse mhp biter. Ben zaten apoyu asmayan bahçeli olduğu sürece mhp ye oy vermem sözüm var. Şayet chp hdp ile koalisyon yaparsa chp de seçmen kaybeder bu durum akp ye yarar. Şu an çok hoş olmasa da chp nin akp ile koalisyon yapmasıdır. Erken seçim akp ye yarar.