bugün

suriye müdahalesi ile düşecektir.
amerikan ve nato askerlerinin ırak'ta yaptığı müdahale sırasında olduğu gibi suriye'de de müslüman kadınlara ve çocuklara tecavüz etmesi, masum sivilleri öldürmesi, işkence etmesi ortaya çıktığı videoları internete düştüğü zaman bunun en öndeki destekçilerinden olan akp'nin müslümanlık maskesi düşecektir.
müslümanız diye bas bas bağıran akp'nin, müslümanların %99 oranda olduğu ırak, afganistan gibi ülkelere müdahalelerle hem maddi hem de manevi zarar vermiş amerika ile kol kola girip yine müslümanların %99 oranda olduğu olduğu suriye'ye girme hevesi samimiyetini göstermektedir.
maske düşecektir az kaldı.
öyle bir maskenin olmamasıdır. apaçık müslüman insanlardır. kör gözler veya hakikati görmek istemeyenlerin ifadeleridir bunlar. okuyup geçilmelidir efendim.
çocukları abd'lerde okuyan, gemiciklere sahip, danışmanlıktan 52 milyar maaş alan, bir sürü şirkete sahip, lüks villalarda oturan, zengin sofralarından inmeyen, çevresini zenginleştiren apaçık kendi halinde müslüman insanlardır efendim.

yemiyoruz aslanım geçeceksin artık.
ırak'ta amerikan askerlerinin kadınlara tecavüz etmesi olayına sessiz kalmaları normaldir efendim. zira 3 çocuk!
türkiye'de tecavüz yaşı o kadar düştü ki! bu ülkede tecavüzcüler serbest bırakılmıyor mu!
o yüzden müslüman kadınlara tecavüz edilmesi akp için pek mühim bir olay değildir.

müslüman kardeşlerimize işkence edecekler evet!
yine akp sessiz kalacak.
zira ırak olayında olduğu gibi.
hatta yine hava üstlerini kullanmalarına izin verecek.

o yüzden maskenin düşmesine gerek yok.
bizim insanımız onu her halukarda görmezden gelecektir.

padişahımız çok yaşa!

edit: ahanda bizim sözde müslümanlar durumdan rahatsız oldu.

hemen rabia işareti yapayım da ağlayarak beğensinler!
(bkz: tarihteki en büyük hristiyan)
(bkz: #21102070)
Gerizekalilarin gene anlamayacagi stratejik! Olaylardir.

Kurmay albay sanki pezevenk.
maske değildir. bana gayet samimi geliyorlar açıkcası.
müslüman olmayanlara dert olan maskedir.
tamam, sakin olun..oda sizden.