bugün

cumhurbaşkanlığı seçiminde, daha geniş bir kesimin kabul edebileceği bir aday bulunmaması,
genel olarak tüm iç güvenlik, iç işleri
türban meselesinin yüze göze bulaştırılması

gibi akp döneminin eksileri.
neredeyse herşeyi becermiştir elinden kurtulan hiç birşey kalmamıştır bir ebemiz kaldı...
(bkz: neyi becerdi ki diğerlerini beceremedi)
üstesinden gelemeyecegi işler yapmakla beraber, bugün türkiye için güzel olan şeylerde yaptıgı halde 'bazı kesimler'in sürekli olarak olumsuz eleştirilerini almamayı beceremedi!ne yapması gerekir bilemiyorum...

bir parti bütün yaptıkları için eleştirilebilir ancak objektifte olmak gerekir.yiğidi öldür ama hakkını da ver diye bir söz vardır..!

olmusuz eleştilerle beraber arada da olsa olumlu bişeyler söylemek gerekir..işte yaptıgı olumlu işlerle ilgili güzel şeyler söylettirmeyi becerememiştir akp.

edit:hazımsızlık problemi yaşanlara zorunlu edit, kardeşim akpci chpci degilim ben!ne yazık ki verilen eksilerden tahammülsüzlük seziyorum akp ye...hiç bir partinin savunucusu degilim!ama tahammülsüzde degilim en azından neyi dogru neyi yanlış yaptıklarının ayrımına varabiliyorum.yeri gelince yaptıklarını dogru bulup yeri gelince eleştirebiliyorum.öncelikle tahhammül etmeyi ögrenelim, gerekirse de ögretelim!
kömür demokrasisinden, serbest piyasa demokrasisine geçemediler mesela...