bugün

normal bir ülkede, aklı başında insanların yaşadığı bir ülkede yaşasaydık %100 derdim. fakat bu kadar mal insanın hala ümmet saçmalığına inanması yüzünden yüksek olmayan olasılık olarak görülebilir.

ayrıca seçime doğru gitmemek için ortalığı nasıl feci biçimde karıştıracaklarını da göreceğiz eminim.
Ne olursa olsun oy verecek denen kitle bile kırılmaya başladı.

Çünkü çorba kaynamıyor.

Doğru aday Akp’yi tarihe gömecek.
Boşuna heveslenmeyin sonradan dumur olmayın Dünya 2023 le beraber daha güçlü bir Türkiye görecek atın fava bekleyin
görsel
%100'dür. artık bu durumu değiştirebilecek pek bir şey yok.

boşuna iç anadolu karadeniz masalları okumayın. iç anadolu ve karadeniz faktörü olmasaydı söz konusu ihtimal 2011'de %100 olacaktı ve bugün akp diye bir partiden bahsetmeyecektik bile. bugün ise iç anadolu ve karadeniz'in bile kurtaramayacağı bir durum var.
ben akp'nin kazandığını rüyamda görmüş müydüm acaba?
aklı başında olan insanlar çoğunlukta olsa fazla olurdu ama maalesef az gibi görüyoruz.
akp'nin karşısına çıkarılacak adaya bağlı olasılıktır. akp, hikayesinin başladığı şehri, istanbul'u kaybetti. bu durum halkta akp'nin gidebileceğine dönük bir motivasyon sağladı. imamoğlu'nun ilk yılları halkta ciddi bir ümit uyandırmıştı, bugünkü tablosu pek çokları için güven de kırdı elbette. ancak ekonomiyi toparlama güveni veren, türkiye'nin kurucu değerlerine düşman olmayan bir aday çıkarılması halinde 2023 seçimlerinde akp'nin kaybetme olasılığı yüksektir. böylesi bir aday da (bkz: mansur yavaş) ismini çağrıştırıyor.
Yüzde sıfır.