bugün

Bunu buraya yazıyorum. 2023'e kadar Türkiye'de başkanlık sistemi zuhur edecektir. O zaman bu entry'nin tarihine bakarsınız.
o bir şey değil, 2002'de hapisten çıkarıp, siirt'te seçim iptal edip, tayyip'in siirtten %95 oy alarak vekilliğe, oradan başbakanlığa getirdiğini de sanıyor bu salaklar... zannediyorlar ki tayyip'in hapisten çıkıp bugünlere gelmesi tamamen kendi eserleri. işte bu konuyu fazla deşerseniz kaçacak hiçbir yer kalmayacağı için en son şunu söylüyorlar "zaten amarikanın köpeğiyiz ya".... hiçbir akepeli, akp ve tayyip erdoğan sürecini (yakın tarih) haysiyet ve onurla tartışamaz.
ergence bir başlık daha .başkanlık bugün dünyada da kabul gören sağlıklı işleyen saygı duyulan demokratik bir sistemdir .bununla alıp veremediğiniz olması güldürüyor insanı hepinizi toplasak ak parti yi geçemezken bu neyin havası . yoksa barajı geçtiği süreçte bile sırttan bıçaklamış vatan evlatlarının canına göz dikmiş güvenilmez bir partinin kazanımı mı sevindiriyor sizi.açık açık desene arkadaşım vatanımı sevmiyorum diye gelişmesini istemiyorum diye .bıktık ya al içkini , karını kızını , sözde özgürlüğünü kınayarak bakarsak bile ne olalım .ama ülkenin bekasına kaderine laf etme.
kraliçe sen çok yaşa bağırışmaya başlayacaktır.
şaka maka 2020ye kadar yapabileceğiniz bi bok yok arkadaşlar hadi siktirin gidin mağaranıza.