bugün

bir saadet partili olarak kırıldığım tespit.
kulağının arkasındadır.
Olanlardan katbekat fazladır. En azından saygısı olur insanların.
ben namussuzum, ben gavatım. eşim, kız kardeşim, annem, sevgilim maalesef benim malım değil ve zincirleri benim elimde değil. eğlenmek, dışarı çıkmak, alışveriş yapmak, iş kurmak maalesef onun da hakkı.
ben kansızım, ben yemek yediğim kaba pisliyorum. sırf militer ve paramiliter örgütler benim yaşam hakkıma, fikir hakkıma, kültür hakkıma saldırıyor diye, beni asimile etmeye, benden kan emmeye çalışıyor diye ona isyan ediyorum. evet ne iğrençtir ki ben vatan hainiyim.
ben eşcinselim, hırsızlık, yalan, talan, öfke, savaş, boğazlanmalar çok normal ama benim hemcinsimle sevişmem çok ayıp ve günah. biliyorum çok çok ahlaksızca ve utanç duyuyorum yaptığımdan.
ben çevreciyim, ben hümanistim, ben hayal ürünü dogmalara inanmıyorum. deistim, ateistim, dindarım ve bu utanç kaynağı durumum kız düşürmememe ve yadırganmama sebep oluyor.
ben demokratım. sözde değil, özde demokratım. insanların fikirlerini ifade hakkına ve yaşatma hakkına saygı duyuyorum. ne kadar yüz kızartıcı. halbuki benden olmayan konuşamaz, herkes benim gibi konuşmalı, benim gibi düşünmeli, benim gibi yaşamalı, ben neye inanıyosam ona inanmalı. lanet olsun bana!
valla tam hak vericem aklıma bilal'in gemicikleri geliyo. herkes namussuz be abi. kasetleri ortaya çıkana kadar mhp'li genel başkan yardımcıları da toplu seks partileri yapıyodu amk!..