bugün

kazlıçeşme mitingi sonrasında: "Daha düne kadar Türkiyeliydik, Türkiye Bayrağını sallıyorduk, ne olduda birden Türk olduk, birden Türk Bayrağı sevdalısı olduk" diyebilen yazarlardır. düşünebilmeleri en bariz özellikleridir.
beynine kan giden, ve kavala karşı herhangi bir reaksiyon göstermeyen yazarlardır.
hiç bir partiye bağlı olmayanları ise en üstünleridir.
aklı başında yazarlar topluluğudur. öpüyorum gözlerinden.
biri benden bahsetti galiba. aaaa bir çok kişi benden bahsediyormuş ya laaa.
(bkz: ben)
gururluyum. mutluyum.
ben, ben, ben..
(bkz: kılıçdar oğlunun arkasındayık)
Türklük gururu ve şuurundan zerre nasibini almamış ruhunu pensilvanya ya satmış badem bıyıklı şakirtlerin hoşlanmayacağı topluluktur.
akp nin siyasi görüşünü benimsemeyen, ülkenin bu durumundan memnun olmayan daha iyi günler yaşayabileceğimize bu ülkenin vatandaşlarının daha güzel ve daha iyi şeyler hak ettiğine inanan akp iktidarının ülkeyi kötü yönettiğini düşünün ülkesini seven vatandaşlarımızdır.
raporlarım arkada dursun, sonuna kadar içinde olduğum grup.
başka siyasi görüşü ama illaki bir siyasi görüşü olan yazarlardır. ancak akp li olmayan herkesi ülke menfaatlerini düşünen aydın asil insanlar olarak değerlendirmek yanılgıların en büyüğüdür. işte bu yüzden bir bok olamıyoruz.
halk menfaatini düşünen güruhtur kanımca. yurtseverdir.
Siyasi irade olarak akp li olmayan sözlük yazarlarıdır. bir nevi ülke menfaatlerini düşünen aydın asil insanlar topluluğudur.