Ölenler varsa Başkanlık uğruna şehit olan kardeşlerimizdir.
Ayrıca size ne oğlum Bilal gitsin meydanlara ne de olsa o'nun babası başkan olacak.
kötülere bir şey olmaz.
Sorumlusu teröristler kadar vatandaşları parti binasına çağıranlardır.

Misal:
görsel
salağın bir tanesi aynen şöyle yazmış .

işte kendi halkını sokağa dökerek ölümüne sebep olanlar utanın. olan halka oluyor kardeşim.

vatandaşlarımızın ölümüne devlet sebeb oluyormuş ba ba ba kör gözlüye bak ulan darbe oluyordu darbe . tabi devlet düşmanı ya aklınca fırst kolluyor . bir olay olasada devleti kötülsek . bi bok yiyemiyoruz bari karı gibi uzaktan atalımda yapışmazsa izi kalır hesabına . bu acizliğin göstergesidir . tabi adam artık seçimlerden ümidi keseli çok olmuş ee bu ülkede seçme seçilme hakkı var ki kendileri getirdi bunu . şimdi ki hallirine bakın çay demleyin . ben öyle yaptım çay bu zevki taçlandırdım . sen kendi kusurlarına kör olursan kabahatlerini yıkacak adam çok kolay bulunur . koskoca milleti bile suçlarsın .

acizlikten efendim acizlikten aciz olmasalar gerçekten vatan sever olsalar milletin yanında yer alırlardı . bilakis bunlar millet düşmanı zaten . bakın şu anda buna tanıklık ediyoruz millet sokakta vatanseverler nerede acaba ? ben hemen söliyim klavye ile akıl satmaya açlışıyorlardır . güçleri ancak buna yetiyor artık napsınlar . çekirdek mi çıtlatsınlar . he bu gidişle onuda yapacaklar . klavye artık onların hayatı olacak . millet onları klavyelere hapsetti . farkında değiller ses çıkarmayın uyanmasınlar . koskoca millet kör ama bunlarda şahin gözü var tabi tabi aynen bu kafadalar .kibir desen bunlara ahlaksızlık desen bunlarda hiç allah demezler . kendilerinden başkasına inanmak onlara çok acı verir yani haksız olsalar bile haklıyı oynamak zorunlardır . bu sebeblede bu haldeler etek giyip evlerinde oturuyorlar . ne yapacaklardı erkek olup taksimemi geleceklerdi ? kim bunlar mı ? e biz taksimdeyiz bunlar nerde ? karpuz kesiyorlar heralde . o sandıkları kafanıza vura vura adam edecez ulan sizi bizim acelemiz yok . millet burada çakma vatanseverler nerede ? özelliklede laik geçinen atatürkü yediği boklara dümen tutan çakma vatanseverler nerede ? kuyruklarını bacak aralarına kıstırdılar soda içiyorlar . hazmı kolaylaştırı ya o bakımdan .