bugün

akp için başarısızlığın sembolü. kaç yıldır tek başına iktidardasın, ama hala ülkede eşcinsellik yayılıyor.

sen ne biçim müslümansın? müslümanlık bu mu? niye kesmiyorsun bu insanları da engellemiyorsun günah işlemelerini, münafıklıklarını?
akp döneminde yapılan ibneliklerin haddi hesabı yoktur şeklinde özetliyebiliriz.
akpnin ibnelere ve ibneliğe yaptığı yatırımların çokluğunu gösterir. bir de buna özgürlük diyenler var ya, işte onları görünce anlıyorum kimler oy veriyor akp'ye.
sözlükteki homofobik, seksist yazarları göz önüne çıkartması açısından da iyi olmuştur. sen git akp şöyle tayyip böyle de, eşcinsellere hakaret et. canım benim. ulan en azından rte'nin ne olduğu belli, dinci milliyetçi faşizan anlayışlı bir siyasetçi. sen?
artan ibne sayısını müslümanlıktan dem vurarak rte'nin başarısızlığı olarak tanımlayıp, göte göt diyenlere de ibnelere hakaret ettin diye dil uzatanları görmemize vesile olmuş bilgi.
bu ne yaman çelişki böyle?
sen hem müslümanlıkta eşcinselliğin yeri yok de, o açıdan rte'yi eleştir, hem de gel eşcinsellere hakaret ettin de, millete saldır. bir de rte'ye milliyetçi demişler ki gülmekten krize girdim vallahi.
rte dinci değil, dini oy toplamak için çok güzel kullanabilen bir hatip.
milliyetçi hiç değil, öyle olsa her gün onlarca şehit vermezdik.

vay arkadaş daha evvel de sormuştum da kimse cevaplamamıştı, bu ülkede ne zamandan beri götverenlik alkışlanacak bir şey haline geldi?
aldıkları oy oranı ile orantılı artıştır.
eşcinsellik zamana göre artan ve azalan birşey değildir.sosyolojik açıdan her toplumun yaklaşık %3-5 oranında bir eçsinsel popülasyonu vardır.ama nolur kiminde eşsinseller piyasaya çıkmazken kiminde oldukça rahat ve serbest şekilde piyasaya çıkar ve bu nedenle eşcinsel nüfus fazlaymış gibi gözükür.muhtemelen son zamanalarda artıyormuş gibi gözüken eşcinsel nüfusun böyle gözükmesinin esas nedeni de ab'ye giriş kapsamında eşcinselliğin suç olmaktan çıkarıp hatta eşcinsel barların açılmasına bile olanak veren akpdir..şaka maka ama bu hamlesi akp'nin beni de çok şaşırtmıştı zamanında.. o kadar refah kökenli muhafazakar islamcı parti ab'ye gireceğiz diye eşcinsellere özgü bar,kafe ve buluşma yerlerinin açılmasına olanak tanımıştı bu kapsamla..sonra da ab olayı yalan olmasına rağmen eşcinsel barları kafeleri kapatmadılar,herhalde bana dokunyasınlar yeterki diyerek..
ak partiye oy verenlerin, bazı ipnelerin kendilerine yönelik; "koyun koyun!" çağrısı üzerine koymaya devam etmesi neticesinde böyle bir artış ortaya çıkmış olabilir.