bugün

siyasal bilimler adına bir doktrin konusu ve örneği oluşturan ve kamuoyu genel kanısı olmuş, mevcut iktidar partisi hakkında kanıtlandığı yolsuzluklara bir devam niteliğinde olabilecek, ilgililerin olası dubai banka hesaplarıdır. {{[new]}}{{[new]}}yazarın notu: iş bu beyan, türkiye cumhuriyeti'nin yürürlük anayasası/ temel haklar ve ödevler-madde 27- 28- 29 ve 30'a ait tüm fıkralar/ içerikler neşetinde verilmiştir. {{[new]}}{{[new]}}yazarın peşinen savunması:{{[new]}} {{[new]}}{{[new]}}savunmalar:{{[new]}}1) kamuoyu düşünmüş bulmuş.{{[new]}}2) bu bir bilim. {{[new]}}3) bilmiyorum, hissettim. * {{[new]}}
savunmanın dayandırıldığı deliller:{{[new]}}1) twitter, facebook sosyal medyaları.{{[new]}}2) 2012-2013 eğitim yılından itibaren üniversitelerde okutulan tüm siyasal bilimler akademik yayınları.{{[new]}}{{[new]}}savunmanın dayandırıldığı hukuki sebepler:{{[new]}}1) mevcut türkiye cumhuriyeti anayasası, ikinci kısım birinci bölüm, madde 25, 26(1. ve 2. cümle, ....düşünce ve kanaatlerini.....başka yollarla..... toplu olarak... açıklama veya yayma hakkına sahiptir. bu hürriyet..... haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.)' 2.9(1. cümle) ve 31.(1. cümle) maddeleri ve ilgili maddeler.{{[new]}}{{[new]}}istem sonucu:{{[new]}}1) yargılamanın şartsız iptali,{{[new]}}2) haksız yargılamanın ve bundan ortaya çıkan zararların devlet hazinesinden giderilmesi,{{[new]}}3) müşteki ve müşteki dava arkadaşları hakkında ilgili hüküm yargılaması yapılması,{{[new]}}4) kamuoyu genel kanısını olan çekinme nedeniyle hukuksuzluk ihlali gerekçesiyle davanın avrupa insan hakları yargı merciisine sevkini talep ederim. * *{{[new]}}{{[new]}}edit: tablette bu kadar oluyor ama siz yine de kopi peyst yapın ilerde başınıza bir şey gelirse kullanırsınız. kıyaam olsun tabi.