bugün

akp'nin özgürlükçü olmadığının en büyük kanıtı. eğer özgürlükçü olsaydı, insanların zihinleri rahat kalırdı ve dinlerin ne kadar yalan olduğunu anlarlardı.
hidayet seviyesi yükseldi iman kılıçlarını çıkarın.
islam'dan hazzetmeyen ve varlığından rahatsız olan sikimtorik insanların rahatsız olacağı yükselme.

yorum da yapardım da klavyede yoracağım elime yazık. atatürk'ü putlaştıran kızları düşünüp osbir çekerim daha iyi.
islami değerlerin yükselmediği gibi yerin dibine geçtiğini, köpek kapitalizme abdest aldırıldığını, sikko sakallı mücahitlerin gene birer sikko yol ve toki müteahhitine dönüştüğünü ve dere yataklarına bile apartmanlar dikerek yüzlerce insanı toprağın altına gömdüğünü unutturamayacak önerme.
sizde bu arap yalakalığı vahabi hayranlığı varken hiç bir haltı gizleyemez yutturamazsınız.
islam'ın değil, islam'dan geçinenlerin yükselmesidir.
siyasi islamcılığın yükseldiği bir gerçektir. ancak, aynı dönemde bununla paralel şekilde ahlaki değerler büyük erozyona uğramıştır. bu bir çelişki değildir. vahşi kapitalizm islam sosuyla servis edildiğinde, böyle bir sonucun doğması normaldir. demek oluyor ki, akp döneminde kapitalist ilişkiler yükselmiştir.
Beni namaza başlatan olgu. Hatta sadece ben değil camide gördüğüm herkes başladı.
siyasi ve dini konuların çark edilmesine gıcık kapan insanlar için en ayar önermedir.