bugün

Finike meslek yüksek okulunda 2 sene geçirmişliği vardır bu yazarın. Okul hakkında genel bilgi için ulaşılabilir durumdadır ayrıca.
okuyanlarının bana ulaşabilecekleri konusunda merak içinde olduğum üniversite.
Ulasamazlar.
akdeniz akşamları..
Ulan yıl içinde hiç hal hatir soran yok tercih donemi nde" bana ulaşın.." yok yea...
Bütün fakültelerin binasını yenileyip, en eski binalardan birine sahip tıp fakültesi temel bilimler bölümüne bina yapmadıkları gibi, yapmayı da düşünmüyorlarmış. Hastaneye ise hergün yeni bir blok ekliyorlar. tabi hastane demek, daha çok hasta (artık müşteri demek daha doğru olur) demek, o da daha çok para demek. temel bilimler ise araştırma, geliştirme, kalkınma demek, kim ne yapsın bunları.

Kampüsçe alkışlıyoruz kendilerini!
lys sonuçları açıklandı ben de böyle sahile yakın hangi üniversiteleri yazabilirim, vasat bir yer de olmasın derken bulduğum üniversitedir. sevgili yazarlarımıza bir kaç sorum olacak.
1)benim sıralamam tm3 20359. akdeniz üniversitesi geçen sene psikoloji bölümüne en son 21200 sıralamalı öğrenciyi almış. sizce yerleşme ihtimal yüksek midir?
2)tıp alanında kendini kanıtlamış bir üniversite olduğunu biliyorum. peki psikoloji bölümündeki eğitim kalitesi nasıldır, ortalamanın üzerinde bir eğitim alabilir miyiz?
3)sosyal ortamı, kampüs yaşamı nasıldır? yabancılık çekme süresi uzun olur mu?
4)son olarak da sosyal kulüp imkanları hakkında bilgi verebilirseniz çok makbule geçer. yamaç paraşütü veya havacılık ile ilgili kulüpler mevcut mudur üniversitede?

umarım kızmazsınız böyle art arda sorular sorduğum için. sizlerde geçmişsinizdir bu tercih döneminden. elimden geldiğince bilgi toplamaya çalışıyorum.
Antalyalı olmama rağmen neden ısrarla tıp fakültesini yenilemediklerini anlamadığım nacizane üniversite. Sen git bütün bölümleri yenile, adını tüm türkiyeye duyurmuş olan Tıp fakültesini yenileme. Seneye inşallah yatay geçişle akdeniz tıpa geçeceğim ama bina çöker de doktor olmaya çalışırken doktorluk oluruz diye korkuyorum.

Buna rağmen, yeri çok merkezi değildir ancak çoğu yere ulaşımı çok kolaydır. Kendi içinde bir şehirdir adeta. Yüzlerce kez gittim ama hala içinde kaybolmayı başarıyorum.
okunulan üniversitedir, okuması zevklidir yeni kazanan sevgi pıtırcığı arkadaşlara hoş geldiniz der ve olası sorunlarını çözmekte yardımcı olacağımı bildiririm.
Finike meslek yüksek okulu hariç her türlü kampüsü güzeldir.
Finike konum olarak ebesinin amındadır. "Nerede okuyorsun?" sorusuna "Antalya." cevabını verirken utandırır.
akdeniz üniversitesi de sana koymasında.

yıllar önce okuduğum üniversite.
yeğenimin dün gece çığlık atarak kazandığı okul.

hayır, çok mu güzel?
gittim gördüm okudum.şu kadarını söyleyeyim o bacıyı sikerler.
okulda ortam nasıl,
antalyada ortam nasıl,
ev kiraları ve kalacak yerler ne durumda,
sosyal aktiviteler ne durumda
bunlara cevap verin lan lütfen.
hukuk fakültesi çöptür. inanılmaz kaliteli bir ceza hukuku öğretim üyesi hariç, gerisi gereksizdir.
ayrıca kızları inanılmaz varoştur. anadoludan, doğudan, karadenizden gelen fakir kızlar koca peşinde koşar. kyk sikiş yuvasıdır.
Bu yıl iÖ olarak iletişim fakültesinde başlayacağım okul, hayırlısı diyelim. mutluyum...
kızları güzeldir.
hemşirelik okuyan biri msj atsın.
iletişim, turizm, tıp, mühendislik dışındaki fakülteleri tercih edinilmemesi gerekilen üniversitedir.
şifremi unuttum sayfası çalışmayan sikik bir siteye sahiptir.
14 eylül de açılacak deyip, son 2 gün kala 28 ine erteleyen okul.

yapacağınız işi sikeyim.
universitenin açılması konusunda bizi şaşırtmayan okul.
Sanat tarihi en büyük memeli bölümdür.
Ay yanlış oldu sanırım.
Eğitim fakültesi pdrde okuyan varsa yeşillendirsin dediğim üniversitedir.
güncel Önemli Başlıklar