AŞIRI kaşar kaynayan okul.
Kampüsü birçok il ve çoğu ilden büyük olan üniversite. Evet.
ferah kütüphaneli, istemediğimiz kadar cafeye sahip olan okulum
2014-2018 yılları arasında iletişim fakültesinde okumuştum güzel günlerdi.
Yordun be amına koyduğumun okulu. Ceypark, bekleriz dkfkkf
vasıfsız, torpilli kişilerce doldurulmuş bir başka çöp üniversite.
akdeniz üniversitesini yeni kazanan veya halen orada okumakta olan arkadaşlara tavsiyem; bazı arkadaşlar gibi eve tıkılıp kalmayın antalya'nın bütün güzellerini görün, ilçe ilçe gezin derim. ben zamanında burada okurken antalya'nın her tarafını gezmiştim. antalya sadece merkezinden ibaret değil çok güzel yerleri var, gezip görmenizi tavsiye ederim. şimdi aklıma otostop ve kamp maceralarım geldi mutlu oldum. sizin de antalya'dan eğitiminiz bittiği zaman mutlu ayrılmanızı isterim. üniversitenin eğitim konusuna gelirsek hiçbir zaman eğitim görevlilerinin verdikleriyle kalmayın okuyun araştırın. yani üniversite nin içinde ve dışında kesinlikle boş durmayın sürekli bir şeylerle meşgul olun yoksa üniversite bitince çok pişman olursunuz.(örneklerini görüyorsunuz: )
Tercih edenler için geç kalmış olabilirim ama ilerki seneler için, hukuk, tıp okumayacaksaniz kesinlikle gelmeyin. Okuyacaksaniz da şansınız varsa yine gelmeyin. Puaninizdan düşük yere gidin gerekirse. 4 sene hapis yatmış gibi olursunuz. Hapis derken tutsak kalırsınız manasında degil, hapse giren insan; yattığı kadar hayata geç kalıyor. Hapse girdiği yerden devam ediyor hayata. Kendine hiçbir şey katmiyor. Antalya da böyle bir yer. Sosyal hayatın sıfıra iniyor. Eve mahkum kalıyorsun. Derslere bile gidesin yok. Öğrenci dayanışması diye bir şey yok. Yarın öbür gün mezun olduğunuzda kocaman bir boşluğa düşersiniz.
insanların yha moruk seks havasıyla girdiği ama 4-5 yıl boyunca asosyal oldukları için seks yapamadığı üniversite.
Burada okuyan yazar kardeşlerim varsa bilgilenmek isterim.
kampüsü türkiye'de sayılıdır. acil girişinden araç ile girerseniz güvenlik yanınızdaki kişilerin de öğrenci olduğundan emin olmak isteyecek kadar anlamsızca görev aşkına sahiptir.
Kampüsün her köşesinde kedi köpek görebilirsiniz. Hayvansever öğrencileri boldur fakat; ne yazık ki rektörü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Neymiş?
Köpekler saldırıyormuş... Kışkırtırsan tabii saldırır!
Güzel kampüsü var. Köyden değil istanbul gibi bir metropolden geldiğim halde beğenmiştim.

Keşke bu okulda okuma şansım olsaydı demiştim.
Köyden gelenlerin hayran kalıp bayıldığı bi kampüsü vardır.

2 haftaya kalmaz "acaba yatay geçişle memlekete?" derler. *
Çocukken meltem'de oturan birisi olarak hayalimdi ama kıbrıs'a gittim. Doktora için hala hayalimdir.
Okulumuzda deniz yok, bu hayallere kapılmayın. Yürüme mesafesinde 15-20 dakikanızı alır. Kampüs içindeki Yollar yaya önceliklidir, karşıdan karşıya geçerken sizi gören araçlar durmak zorundadır diye de yola atlamayın bazı orospu çocukları görmesine rağmen yavaşlamaz. Başta eğitim fakültesi olmak üzere sorularınız varsa hepsinin amına koyayım ama sorabilirsiniz, cevaplarım hadi eyvallah.
Üniversite eğitimimi burda almadım ama buraya gelip bilgi sahibi olmak isteyen kazanan arkadaşlara 20 yıllık bir Antalyalı olarak önerilerde bulunayım bilgim doğrultusunda.

1- kampüs türkiye"nin 2. veya 3. Büyük kampüsü, halen genişletiliyor.
Kampüs içinde otobüsler ücretsiz. Yani şehir içinden bindiğiniz otobüs fakültenize kadar gider. Tabi şehir içinde binerseniz ücrete tabi.
Mutlaka bir Antalya kart çıkartın.ilk işlerinizden olsun.

2- üniversite çevresi meltem denilen bölge(ana giriş kısmı) ev tutmak isterseniz kiralar pahalı haberiniz olsun. Meltemde çoğunluk avukat, doktor vs. Ofisleri bulunuyor. Sosyal ortam olsun, mekanlar hoş olsun kızlı erkekli takılalım param var zaten diyorsanız tercih edilebilir. Bir de "kültür" kısmı var son 5 yıldır revaçta. Orası melteme alternatif geçenlerde bir ilan gördüm 1+1 eşyalı 800-900 tl. Tabi daha alt segmentlerde bulunabilir. Emlakçılara bulaşmayın benden tavsiye. Çallı, dokuma kısımlarına da bakabilirsiniz o bölgeler de merkezi ama diğer bölgelere göre uzak ulaşım kolay ama.

3- öğrenci yurtlarına dair çok bilgim yok. Tercih edecekseniz detaylı araştırmaya tabi tutun. Uzaksa servisi olanları tercih edin.

4- üniversite içinde ve dışında istemediğiniz kadar cafe var.

5-kütüphanesine birkaç kere gitme fırsatım oldu, son halini bilmiyorum ama genel ortalamanın üzerinde bir literatür genişliği var fena değil. Kitap ararsanız "tekelioğlu il halk kütüphanesine de gidebilirsiniz. Deposunda sağlam kitaplar var.(girdim ordan biliyorum) bulamadık derlerse ısrar edin. Muhakkak vardır.

6- Besyo bünyesinde fitness salonu mevcut gayet uygun fiyata spora gidebilirsiniz.

Aklıma geldikçe editlerim.
3 sene okuyup dördüncü sene sikerim senin gibi şehri de üniversiteyi de deyip bıraktığım sikimsonik üniversite.
futbola başladığım spor kulübüdür aynı zamanda, yalnızca üniversite değildir.

7-8 yaşımdayken çim sahada futbol oynama imkanı sunmuştur bana, candır.
Okumak amacıyla değil de eğlenmek amacıyla gidilen üniversite.
ayna'dan akdeniz şarkısı dinlenmelidir:

http://www.youtube.com/watch?v=Kazz0UsSj70
Dersten çıkıp denize gidersiniz. Ama çok değil hemen sıkılacaksınız. Geldiğinizde bok bok olbia’da pineklemeyin. Gezecek çok yer. Antalya muaazzam. Kampüs ondan daha güzel. Ha bi de geldiğinizde kızlara ilk defa görmüş gibi bakmayın. Birinci sınıf harbi salak gibi gözükeceksiniz hahahahah.
böyle full eğlenmelik bir üniversite gibi her gün plajda takılacağız gibi sanki.
duyduğuma göre kampüsün içinde deniz varmış. *
geniş ve yeşillik bir kampüse sahip olan fakat kaynaklarını iyi yönetemeyen üniversitedir. bazı iyi akademisyenleri bünyesinde barındırır.