bugün

(bkz: #24923642) bu entry kadar saçma olan yazar.

uludağ sözlük manşetlerine göre moderatorlere kaybol demiş yazar.
(bkz: oha)
trollük ayağına piçlik yapmış piç yazardır.
(#24297549) entry'si ile olayın bokunu çıkarmış troll.
trollükle orospu cocuklugu arasındaki ince çizgiyi tutturamayan ergen.
dikkat çekmeye çalışan trollük peşinde karısını bile pazarlayabilecek potansiyelde bir ergen.
(#24297549)
Iı ben bi şey demeyecektim. Öyle herkes hakaret edince dayanamadım yau kendimi bilmediği sıranın kuyruğuna girmiş dedeler gibi hissettim.
Troll işte çok takılmayın sevgili yazarlar. Okumadım bile sinir bozar diye. istediği bu zaten.
Sözlük spotu da verdim gidiyorum.
artık trollüğü bırakmış olan yazar. eski yazılarımdan dolayı beni yargılayan kekolitalara selam olsun.
(bkz: #24297549)

şunu yazan adamın öldüğü haberini duysam zerre üzülmem. o derece iğrençlik abidesi. açtığın şu başlığı, girdiğin tanımı görüp de seni bu ortamda tutan moderasyon da gün yüzü görmesin.
(bkz: beğenemedin mi)

trollüğü bırakmayacak olan yazar. geçmiş olsun.
görünüşe göre ninesi ingilizlere vermiş yazar.
ninesi yaşasaydı bu yazar tarafından hakarete uğrardı. neden asillere vermedin de gidip köylü cahile verdin diye.
sözlüğün en tatlı sevilen trollü, öyle böyle değil. *
bana lan dedi.
şu an oturdum ağlıyorum.
verdiği artı oylar için bazı yazarlara teşekkür eden yazar.

bende düşünüyordum. trollüğü, eksi karmayı bırakıcam ama bir sebep olmalı diye. sebebim olan yazara teşekkür ederim.
bildirim ışığımı 159 yapacak kadar sabırlı, azimli ve hırslı bi yazar. aynı zamanda melek.

bir de bana lan dedi, unutmayacağım kuzum.
garamatacally wrong suser.
Hâlâ çocuk boronozu kullanan yazar. Ayrıca bu deustland kürdüdür. in deusland keke.
amacın ne yazarı.
islam düşmanı putperest yazar. evet.
Bir yazardır.
sadece bir yazar değildir.

ataları bugün ki büyük britanya nın kurucularındandır. o bir kont o bir aristokrattır. atalarımın ruhları önünde kendilerini selamlıyor aciz kullarına merhamet diliyorum.
büyük britanya sahibi olarak siz kullarıma sesleniyorum. geberin!
Sulanan yazar. Ama nafile.
ilgisini kayınçolara vermiş yazar.

ilgisini...

ne eksiliyon koç?
tamam tamam hadi meleksin...
az önce kendisinden gelen haberle şoke olduğum yazar.

bunu da atlatacağız kardeşim. rahat ol. yanındayız.