bugün

doğru. nerede o eski oto yıkamacılar...
ak troll kalitesi hiç bir zaman düşmedi, sadece sözlükte ak troll gibi davranan, ama aslında sadomazoşistik fantazilerini burada küfür ve hakaret edip yiyerek tatmin eden bir takım troll var. isimleri lazım değil siz de biliyorsunuz kendilerini. Kendilerini kaale almayı bıraktığınız zaman hangi BDSM klübünden çıktılarsa oraya geri döneceklerdir.
Yıllardır papağan gibi kendilerine dikte edilenleri ezbere söylemekten beyinleri sulandı, orijinal tek cümle bile kuramaz hale geldiler. Zaten iki gram beyinleri var o da tembellikten alzheimer oldu.
24 haziran'ın gelip çatması, terör destekçiliklerinin (bkz: fetö), (bkz: pkk) yazıldığı entry'lere cavap verememeleriyle iyice belirginleşmiştir.

boklarında boğulacak tayyibanlar bunlar.
(bkz: kazakistanli ii)
erken seçime hazırlıksız yakalanmışlardır ne söyleyecekleri ne yapacakları kime hangi görsel ile saldıracakları henüz makamdan gelmemiştir. gelsin kaliteleri yükselir.
ne kalitesi?

adam az önce chp kendini lav edip akp'ye katılsın yazmış.

mesaj attım doğrusu lağvetmek diye ona bile teşekkür ederim diye dönüş yapmadı. böyle bir kitle ile muhattabız lütfen rica ediyorum farkında olalım.
cumhur ittifakı'nın son şer planı 24 haziran seçimi dolayısıyla akla gelmiştir. sözlük yarraa yedi.
uludağ sözlük'te en üst seviyede gözlenen olay. çok yüzsüz, çok mallar. kevaşe çocukları.
zaten yoktu yine yok. ne düşüşü ?
görsel
sanki kısa bir süre için bile olsa kaliteli olmuşlar gibi.
yedi yıldır şurada yazarım böylesini görmedim durumu, bu piç kurularının fetöcü, pkk sevici zamanlarını bilirim. bir başlıkta cevaplarını aldıklarında bir saat iki saat ortada gözükmezlerdi. şimdi yağmur gibi yağıyorlar, yok işlerini iyi yapamıyorlar ona yanıyorum. yazacağım genel merkezlerine.

kalitesiz orospu çocukları. vatan hainleri.