bugün

var böyle insanlar. hala anlamıyorum musunuz arkadaşlar, abd ve rusya erdoğan î başta istemedigi için bu tarz oyunlar oynuyor. siz de inanıyorsunuz. nese ben söleyim dedim. sonra dizinizi dövmeyin.

edit : bir kez daha görüyoruz ki kendilerini bu ülkenin akillilari sanan kişiler başkalarına hakaret etmeyi ne kadar zevk alarak yapmakta. ve yine benzer ifadeler kullanıyorlar. amaçları aslında egolarını tatmin etmek. efendiler, kendinize bir dönün bakın. siz nerede yanlış yapıyorsunuz. yada neyse siz de kendi bokunuzda boğulun gidin.

(bkz: ak partiye oy verecek kadar embesil olmak) başlığına övgüler yagdiranlar, burada kendilerinin birer embesil olduğunun bilincine varınca kabullenemediler.
" çok şükür " dedirtir.
biri bana embesil dedi. teröristleri davulla zurnayla karşılayıp salan bunlar değil miydi yoksa. çözüm sürecini çıkaran bunlar değil miydi.
oslo da dolmabahçe de terörle masaya oturanlara evet oy vermiyorum. zoruna mı gitti.
(bkz: RTE yi abd nin başa getirdiğini bilmeyecek kadar embesil olmak)
Tanrı din ile aldatan bu partiye oy veren ne kadar Türk varsa hepsini kahrede.
abd akp'nin işini bitirmek istese ciddi bir ekonomik kriz yaratarak çok kısa zamanda bitirir dedirtir. rte'nin o kadar açığını biliyor ki abd maalesef amerikan çıkarlarını gerçekleştirmek için şantaj yapabilecekleri başka bir lider bulamazlar.
Kardeş, Abd bitirmek isteseydi çoktan bitirir ki ayrıca ak kafalı kardeşim sana şunu da söyleyeyim hangi hükümet abd nin izni olmadan 13 sene iktidarda kalabilir? Abi artık şu ak kafalı kıllar düşünce yapısını değiştirmeli.