bugün

ak partinin icraatlarına " olması gerekendi " diyerek , icraatları küçük gören bir yaklaşımla yaklaşan yazarların ak pardiden bekledikleridir.

ben şahsen ülkede fakir kalmasın istiyorum ak parti bunu yapabilir mi.

hakkaten lan kim ak partiden hala ne bekliyor, veya ak partinin neyi yapması gerekirdide ak parti o beklenen şeyleri yapmadı.

bir yazar çıksın desin ki şu şu şeyleri yapmadı işte o an yazarlıgı bırakırım.
ötv'yi kaldırması, faiz oranlarını düşürmesi. japonya'da faiz oranları 0.5'e kadar düştü bizde ise 8,75'lerde. ötv zaten geçiciydi.
barajı düşürsün ve milletvekili dokunulmazlıklarını kaldırsın..

çok söyledikleri ileri demokrasi bunlar olmadan olmaz.
ötv'yi kaldırması mümkün degildir, zira hiç bir parti hiç bi bokta lider olamayan, teknolojide sıfır çeken bir ülkede ötvyi düşük tutumaz. tutarlarsa adamdan kan alırlar. japonyada faiz oranları düşünce " ay japonyada düşmüş hadi bizde düşürelim " deyiverilemez, zira bunun iç ticareti dış ticareti vardır. faizin düşmesi veya yükselmesi ticareti kesinlikle olumsuz etkiler. japonya faiz düşürebilecek kapasitede tek ülkedir zira adamlar sırf vatandaşları para harcasın diye kampanyalar düzenlemektedir.
dokunulmazlık zırhını çıkarıp desinler ananıda al git diye.. vazgeçebileceğiz tek şey "yazarlık"... sistemin devamı için "hayat"ımızdan vazgeçmeyi göze alanlar için komik bir öneri oldu... pekçok hayat feda edildi bu ülke ve sistem için unutmayın...
sıctık sıvıyoruz desinler bana yeter.
(bkz: Forumspring)
ak partiden dokunulmazlık zırhını kaldırmasını bekleyenler, eger bu istekleri gerçekleşirse ak partili vekillerin ne konularda yargılanacaklarını iyi bilirler. düzgün bir anayasa yapmadan o dokunulmazlıklar kalkmaz. kalkarsa kenan evrenin anayasasıyla yargılanmış olacak vekiller.
allah aşkına bir açıklayıcı ekip kursunlar bir karar aldı mı devlet ben oraya gidiyim kardeşim niye böyle bir karar aldık diye sorayım bana bir broşür versinler durumu açıklasınlar. devletin gerçekten böyle bir kuruma ihtiyacı var çünkü ...

elmas inci , , pırlanta , zümrütten neden vergi almıyoruz ? neden bir ülkede en lüks olan maddeler kdv siz satılır allah kitap muhammed aşkına biri bana mantıklı bir açıklama yapsın diye soru sorabileyim bu kurumda.

sorayım arkadaş neden yüzde 200 vergi amk bu mazot ürünlerinin ?

akp veya başka bir parti devletin kesinlikle soru sorulunca cevap vereceği bir kuruma ihtiyacı var

not: dokunulmazlığı gerekli koşullarda kaldırsınlar.
seçim barajını düşürmesi yeterlidir. halkın yüzde 50 si halen istemediği bir partiye sırf karşı cephe kazanmasın diye oy vermektedir. bu akp'de de böyle chp'de de mhp'de de. kaldırın artık seçim barajını. alttan muhalefet gelmiyor laflarını bırakın.

anasını satayım adamlar bağımsız girip mecliste bir parti kurabiliyor biz ise istediğimiz partiye bile oy veremiyoruz. böyle saçma sistem mi olur????

kaldır seçim barajını ondan sonra görelim halk kimlerin peşinden gidiyor. sizin yaptığınız benim sürüm daha fazla buradan bir koyunu veremem mantığında. koyun diye seçilenlere denilmiştir siz oy verenler aldırmayınız zaten bizim oyumuzun sürüdeki koyun kadar bile değeri yoktur.
hiç bir zaman gerçekleşmeyecektir bu beklentiler.

faizi düşüremezler çünkü yüksek faiz uygulasınlar diye oraya getirildiler. (bkz: sıcak para)

ötv'yi kaldıramazlar çünkü yüksek faizden uygulamasından nemalananlardan vergi alamıyorlar.
bir beyin özürlünün " ya elmastan niye vergi almıyoruz " serzenişi aslında beklenenlerin ne kadar komik şeyler oldugu gerçegini ortaya çıkarır.

elmastan niye vergi almıyormuşuz kim seöylemişse yalan söylemiş..
http://www.referansgazete...KOD=88245&KTG_KOD=224
das kesq arkadaşım olayı soru cevap şeklinde betimlemiş.. sanırsınkı akparti danışma hattı.. yok hakkaten varsa öyle birşey.. abi bizede kömür yolla be .. biliyorum daha seçime var ama ... mümkünse beyaz eşyada gönder..
bizi okyanus ötesinde beklesin biz geliyoruz. hadi canım sende bekleme yapma...