bugün

(bkz: yemek yapan ajda pekkan fotoğrafı)
Yaşlı başlı kadınsın emekli ol artık.

Ölmedim pozları.
Hala türkiye kadın nufusunun 4/3 ünden daha güzel.
Doğal olmayan malzemelerin sonucunda verdiği pozdur. Gerdire gerdire davul oldu babannemiz. Ama Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin diyelim...
teknik olarak bu kadının ölmesi gerekiyor arkadaş. her gece münir özkul başlığını hortlatacağınıza bu kadının başlığını hortlatın.

insan en azından köşesine çekilir be kadın. tamam ölmeye niyetin yok ibreyi 120 ye vurduracan onu anladıkta senin yüzünden bir çok dede nineleri boşamaya çalışıyor artık. hayır öl demiyorum bak köşene çekil. yeter ulan açın türkiyenin önünü.
bir kadın 70 yaşında nasıl böyle dinç kalabilir? ajda abla squat yapmayı nerden öğrendi? kafamda deli sorular.
Her ne kadar heryerını gerdırse de gorunusten zıyade o enerjını o dırencı nerden alıyorsun be hatun. Senın yasıtlarının gozu topraga bakıyo doganın kanunlarıyla oynama derım.
Ayakkabısından kemiğine kadar bazılarını çileden çıkarmış bir pozdur ki, e pozdur işte, magazindir. Olm, Ajda size ne etti?

Ülkenin en iyi yorumcularından ve hayli yaş almıştır buna rağmen ayakta ve kendi parasını kendi kazanmaktadır. Bir köşeye yığılıp SSK, BAĞKUR yemenin peşinde değildir. Bu mu kafaları bozan?

'Yaşlı başlı kadınsın köşene çekil' diyen garipleri de çok merak ediyorum, analarını babalarını köşe yastığı gibi kullanmaya başladılar mı sözlükte tıkırdatırlarken?

Koruyun olm bu kadını, şarkılarını dört kuşak dinliyor. ister mutfakta, ister jimnastikte poz versin dedikodudan gözlerimiz dönmesin.

Not : Bunlara bir de erkek diyorlar, yuhhh!