bugün

güzel cevapların geleceğinden şüphe olunmayan soru. evet benim para ve ailem engel olmasa direkt sahil kasabasında herkesten uzak 2 katlı bir evimin olmasını, içinde içki kadın gibi bir erkeğin ihtiyacı olan şeylerle birlikte, birde kasabadan ihtiyacım olan şeyleri almak için gidebileceğim bir arabamın olmasını isterdim. fuck buddy bulup sevişip sabahında adını bilmek istemeden evine yollayıp yenisini aramak filan. ara sıra arkadaşların yanına giderdim. denize gidip yüzüp balık tutardım. iyi oldu ya hayal kurdum biraz.
bir çiftlikte kendi meyve sebzemi yetiştirmek, sabahları kümesten yumurta toplamak, inek sağmak isterdim.
Dünyanın tamamını gezerek yardım ederdim. Tabi öyle al sana para şeklinde değil alt yapı sanayileşme doğal kaynak kullanımı tarım teşviği şeklinde.
En güzeli böyle olurdu kendi adıma.
4 duvara mahkum etmeden dünyayı hatunumla dolaşmak isterdim. çok lüks tüketmeden günlük karmaşadan uzak dünyevi oyunlardan uzak bir hayat güzel olabilirdi. çocuk mu? hayır bu ülke şartlarında çocuk yapmak aklımın ucundan geçmezdi kız olsa ortam belli erkek olsa zaten diyecek sözüm yok ölüm haberini bile alamam. sanırım uzun süre yurtdışında kalırdım.
Dünyayi gezerdim kesin ve net hayalim bu 7 ülke gezdim ama gitmek istedigim gormek istedigim cok yer var.kanal 7 deydi yanilmiyorsam dunyayi geziyorum diye bir program var orda sunucu kucaginda cocuguyla dunyayi geziyor eside kameraman herhalde onlar gibi gezerdim hayali bile güzel.