bugün

çocukluğumun kötü geçmesine sebepsiniz lan!
bu gün manyak biriysem bunda sebep sizsiniz bunu unutmayın.

kabus dolu günler...

her ailede bu vardır abi eminim. her ailede ki bu genelde abi olur ve şakaya kurban giden (şakanın amına koyayım) evin en küçük çocuğu olur.

ben..

küçügüz o zamanlar bir de cin çağırmak falan moda. fredy'nin kabusları falan var. chuky falan cekilmiş. yani devir korku filmi devri. o zaman neden böyle bir şey olmuş çözemiyorum mesela şimdi düşünüyorum da. dünya olarak kafayı yemişiz herhalde..

işte abi kişisi çocuğa türlü türlü hikayeler falan anlatır ve bu anlattığı hikayelerin içinde kendi olur.

+biliyon mu cinlerin ayakları ters olur.
+biliyon mu cinlerin bilekleri de ters olur.
+biliyon mu bu evde cin var.
+biliyon mu ara sıra cin benim kılıgıma girer.

bu liste uzar gider. ama bariz yalanlar bu.

hayır cinlerin ayaklarının ters olması her yerde aynıdır bu neden var? nereden biliniyor yani. bu da gazoz kapak zamanı, misket zamanı, uçurtma zamanı vs vs gibi bir şey mi? bunlar hep gizli bir örgütün işi bence.

neyse.

abi bunları dedikten sonra elbet bir gün anneler babalar bir yerlere gider ve siz manyak abinizle baş başa kalırsınız.

hareketli saatler başlar..

abi odasına kapanır öncelikle.
ardından evde bir sessizli olur. kurban kişisi hafif kuşkulanmaya hafif tırsmaya başlar.

derken ekşınnnn

abi gelmeye başlamıştır elleri ve ayakları yan yapılmış vaziyette. ses çıkarmadan üzerinize geliyordur.

zaten o an da diz çökersiniz ve altınıza sıçarsınız (gerçek manada)
artık kurtuluş yoktur. cin size doğru ağır ağır gelmeye başlamıştır.
siz bir yandan şıçar bir yandan ağlar, bir yandan bağırırsınız.

ancak abi pezemenki bunu ciddiye almaz. siz tuvalete kaçarsınız kapıyı kilitlersiniz. abiniz size şaka yaptığını söyler açmazsınız. inanmazsınız. eminmsinizdir abinizin cin olduğuna.

derken aile gelir. olayı öğrenen baba abiye bir aparkat savurur. abi yara almıştır. sizi tuvaletten çıkarmaya uğraşmaktadırlar. ama siz o gün çıkmazsınız.

ailemin içine cin girdi lan ühühühü deyüü sabaha kadar ağlarsınız.

abi amına koyim senin.
evin küçüğü olunca büyük kuzenlerin yaptığı abukluklardır.

eskiden çocuktuk yutuyorduk hadi...

+ heaaa. cinim ben, cinim ben.

- eheeee, hayıııır!!!

şimdi olsa misal aynı şey:

+ heaaa. cinim ben, cinim ben.

- bi s*ktir git mına koyim yaa!