bugün

ne olduğuna, olacağına karar verememiş, kekonun teki.

bazen youtube'da denk geliyorum; suratında bir karış sakal, sapsarı dişleri ve bitirim delikanlı halleriyle tinercilerle röportaj falan yapıyor.

hem hacı, hem ağır abi güya. ulan bana bir yerde denk gelmez ki şunun gibi bir tip, anladığı dilden bir konuşayım.
Karşıma çıksa bu ne tip bu ne kılık diyeceğim insandır. Asla tiple kıyafetle insan yargılamam ama müslümanım deyip böyle sikik bi tarzla dolanıyorsan bir müslüman olarak söz söyleme hakkım vardır diye düşünüyorum. Biraz adama benze amına koyayım.
Son derece başarılı bir youtuber'dır. Adam hacı tipli ama memelekette ne kadar solcu atatürkçü izliyor ve gelip buralarda tartışıyor. Helal hacıma.
konya mevlana taraflarında beni yakalamış zorla sohbet etmeye çalışan at hırsızı tipli keko. ulan git diyorum peşimden geliyor mübarek gel sohbet edecez falan dedi. kaçtım direk. birde kendi gbi 5-10 kekoyu kameranın arkasına önüne sağına soluna toplamış apaçi kılıklı tipler kameraya şebeklik yapıyorlar onları oraya getiriyor ki karşıt görüş olduğunda ordaki bir şey bilmeyen cahil kesim aç köpek gibi üzerine saldırsın reyting olsun sonra birde mahsus durun durun demokratik bir ülkedeyiz arkadaşlar yapmayalım saygılı olalım falan diye olayı daha da kızıştırıyor pezo.
bedük'e benziyor.
(bkz: mazoşist)
en kısa zamanda canlı yayında kafasının gözünün yarıldıgını görmek istediğim atatürk düşmanı eskinin ak-iti şimdinin beyaz tv iti haberci bozmasıdır.
ben bu elemanın gerçekten muhafazakar ya da akp li bir yobaz olduğuna falan inanmıyorum. bence eleman bakmış; aga şimdilik düzen bu, buna uyarsan ekmek var, e azıcık da polemik yaratır oradan prim yapar ismimi duyururum demiş yürümüş. olay bundan ibaret diye düşünüyorum.

bakıyorsun alta şalvar giymiş gözüne clubber gözlüğü takmış falan böyle yobaz mı olur amk!
bu görüntüyle ortaya çıkan bir muhabirin en çok dini konuları incelemesi gerekirken genelde etnik konularda röportajlarına rastladım.Sokakta Sürekli tartışma ortamı yaratıyor.Kılık kıyafetiyle ilgilendiği konular arasında tezat var.
adam dayak yemiş

öyleyse

o gılışdar derhal istifa etsin.
dayak yediğini gördüğüm tip. tanımam etmem ama sanırım para için (reyting) her şeyini feda eden tiplerden.

boş beleş kişisidir...
geri vitesin kralını yapmıştır.
cumhuriyet gazetesi davası savunucularıyla kapışmış. bu adamın videolarını izlerseniz içindeki pisliğe rahatlıkla şahit olursunuz.
mafya babalarıyla takılan adam.

https://www.youtube.com/watch?v=3gxiDtuqLts
Tck 216 dan hakkında yasal işlem başlatılması gerekirken boşboğaz.
bu piçi tokatlamak için sağ elimi keserdim.
Candan reis ve Sarıgöl mahallesi röportajları baya iyi olan muhabir. Evet.
tersoluk olmayalım kanka.
görsel
kitap yazmış. bir de “best seller” diye iliştirmişler tepeye ahhahahaah kahkahamı durduramıyorum
bu adam her ay birilerinden dayak yiyerek gündem oldu. ülkenin düştüğü duruma bak.
tek muhabiri aynı zamanda. başka yok galiba.
Gaziosmanpaşa Sarıgöl mahallesi çocuğu olup ağır müptezeldir. Bir rivayete göre hale torba tuttuğu söylenir.
başındaki takke ile dindar gibi gözükse de kâfirin tekidir ayrıca tam bir atatürk düşmanıdır.
bence oytunun ve diğer -10000 üzeri karmanın adı bu olmalı. aklıma bundan daha kötü bir sıfat gelmiyor.
en sevdiğim muhabir kitap yazmış.