bugün

Yüzde yüz duldur. Mutlaka bir yerde bir çatlak vardır. Yoksa masal kahramanı mı bu ? Nerdee ölesi...
doğru bir tespittir. böyle bir erkek yoktur ayrıca benzer durum kadın içinde geçerlidir. güzel, çekici, akıllı, entellektüel, sportif kadın da yoktur. ama en azından bu özelliklerin bazılarını karşılayanlar vardır. buna şükür.
laaan kimse yapmadan

(bkz: biri beni mi çağırdı)
(bkz: bir alex değil)

şaka bir yana:

(bkz: 404 not found)
1.85 boyundaysa kapılışır . *
zenginligi, diger vasiflarina galebe calacak erkektir. tipki ben..
böylesini bulursanız, operasyon geçirip kadın olacağım. hepsi olsa , ahlak olmaz. diğerleri olsa, kas olmaz vs vs vs
olsa bile kadınları memnun etmeye yetmeyecek olan erkektir. bir fıkrayı hatırlatmıştır.

kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağaza) açılmıştır.
mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir.

mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alışveriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider.
ve

1. katın kapısında şunlar yazılıdır:
bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.

kızlar yazılanları okur ve şöyle derler:
eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.

2. katın kapısında yazanlar:
buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar.

hmmm, hic fena degil ama acaba bir üst katta ne var?

3. kat
buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler

aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.

4. kat
buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok severler,gayet yakışıklı olup ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler.

inanılmaz! bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!

ve bir kat daha çıkarlar.

5. katın kapısında şu yazılıdır:
"bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını
kanıtlamak için konmuştur. çıkış soldadır."
Hollywood fimlerinin halk üzerinde yaptıgı etki sonucu dünyada var olduğu sanılan erkek tipidir.
Allahim cennete mi geldim.
bir an link atılmış mı isim verilmiş mi diye düşündürmüştür başlığı bile.
yok hani görsek, error...
zengin silinip romantik yazılabilir. hatta ve hatta daha da hoş olur.
(bkz: uuu beybi)
Almanların "Der Gott sagt perfekte maenner sind an die Ecke und rundete die Welt" Türkçesi:Allah mükemmel insanlar köselerde dedi ve dünyayı yuvarlak yarattı lafıyla paralel olarak bulunması imkansız insan tipidir.
rüyalarda görülmesi muhtemel erkek...
uyan kız kalk soğan soy şeklinde anne nidaları ile uyanılır...
(bkz: urfada oxford vardi da bizmi gitmedik) *
(bkz: nah çıktı)
ak partilidir.
böyle bir erkeğe rastlanamadı.

* system error.
(bkz: kaç para)
7 farkla olduğum erkek. yoksa altı mı olacaktı?*
olmayan erkektir.
ayrıca kime göre neye göre yakışıklı, zengin ,kültürlü olduğuda tartışmaya açıktır.
hayır bir adam tüm dünya kültürünü bilemez elbetteki aynı anda hem kısa saçlı, hem de uzun saçlı, hem siyah gözlü, hem renkli gözlü
olamayacağına göre yoktur öyle bir şey.
yok öyle bir yaratık yormayın parmaklarınızı.
kim bunlar çıksınlar ortaya.
404 not found
kaslı kısımdan kasıt survivor nihat gibi biri değilim ama bende çalışıyorum ağırlık az çok. bunun dışında.. *
(bkz: yine ne var)