fırsatçı erkek arkadaştır.
paranoya yapmayı gerektiren durumdur. her ihtimale karşı ayrıldıktan sonra cepler bir yoklanmalıdır.
duygularını içine atmayan içten erkek arkadaş. üzüntülü bir anında size sarılması ise samimiyeti. ayrıca herkesin sarılmaya ihtiyacı var. sarılmak insana gerçekten huzur vermekte.
en yakın dostunuz ise bunu yapması gayet doğal olan erkektir. paranoya yapmaya gerek yoktur. sizin sorununuz onun sorunu olduğu için her türlü desteği çekinmeden veren insandır.
gerekli bir arkadaştır.
nedenini keşfet.
normal karşılanması gerekir aslında nedense toplumumuzun yanlış anlamasıyla biter hep.
dost denilen insandır.ama maalesef arkadaşlığın,dostluğun gerçek anlamını bilmeyen ve her şeyi yanlış anlamaya meraklı insanlar vardır.

aylar sonra gelen edit: ben fazla iyimser yaklaşmış olabilirim. bu sarılan arkadaşta potansiyel gaylik de olabilir, bilinmez. *
sarılma olayının cemiyet içinde yaşanması durumunda kısa süreli tedirginlik yaşatacak olan arkadaştır.
kendisiyle beraber ağlanacak kadar samimi arkadaştır.
(bkz: naptın sen hoca ya)
insanın en duygusal anında, olmayacak işlere imza atabilme ihtimali yüksek olan arkadaştır.

+olum o golü yemiycekdik lan hayri böhüee
-üzülme berkancan, üzülme kardeşim *sarılır*
+abi napıyosun
-sarılıyorum canım benim arkadaş değil miyiz biz
+ama böyle çok içinden gelerek sarıldın , içime bi sıcaklık geldi sanki
-istiyorum seni berkancan!
+ye beni hayri!
Erkek arkadaş olması önemli değildir. O duygu yoğunluluğun yaşandığı durumlarda çevrendeki herhangi bir arkadaşa da sarılabilirsin çünkü amaç o anda teselli bulmaktır, erkek arkadaş yanında ise tercih sebebidir.
normaldir. kıyamamıştır kız arkadaşını öyle görmeye.
sprite a göre niyeti birlikte olmak olan arkadaştır.
iki ihtimal var; 1- eğer sarılan kişi erkek ve kötü niyetliyse ve sarıldığı kişi de bayan ise fırsatını bulmuşken sarılmıştır, aklından binbir türlü planlar geçirmektedir. 2- arkadaşına gerçekten teselli vermek maksadıyla sarılmıştır o nu o halde görmeye dayanamamıştır ve samimidir bu yaptığında.
istedim vermedin bak hazır masum çocuk da oldum şimdi verme de göreyim imajı çizen erkek arkadaştır.
Ben senin her zaman arkandayım sen merak etme.Üşüdüğün o soğuk gecelerde de arkana kalın bir şeyler veren ben değilmiydim sanki neslihan.Bunu da atlatacağız aşkım gel seni böğrüme sarayım da içimdeki bilinmezliklere doğru yol alalım.Tarzında konuşmalarına şahit olabileceğiniz insan modelidir.
Fırsatçıdır,Vurdum duymazdır,hede hödödür,adamsendecidir.
en boş ve desteğe ihtiyaç olan o durumu kullanan veya gerçekten iyi niyetle yapılan fiil.
art niyet aranması gereken bir durum olmayabilir...