bugün

(bkz: afrin türkiye ye bağlansın suriyeliler afrin e gönderilsin) 'dir. (Yine karakter kısıtlaması)

Türkiye'nin kontrolünde olan afrin türkiye topraklarına dahil edilsin, türkiye'deki tüm suriler afrin'e gönderilsin kampanyasıdır.

görsel

Resimde görüldüğü gibi; Afrin yeniden inşa edilsin ve sınırlar güvenli bir şekilde yeniden çizilsin. Artık her yerde virüs gibi yayılan suriler'de güvenli tampon bölge oluşturulması açısından afrine iskan politikasıyla zorunlu gönderilsin.

Çoğalmaktan başka bir işe yarasınlar artık.
Bize bağımlı bir de facto devlet kurmak varken Neden ilhak edilsin?
Türkiye'nin meşru sınırlarını tartışmaya açmaya gerek var mı afrin için?

Ha halep, Musul, Kerkük gibi büyük ve stratejik bir kent olur eyvallah.

Ayrıca afrin 30 ile 100 bin bandında nüfusu olan bir kent.
Milyonları taşıyabilir mi? Sanmıyorum.
En büyüğü el bab olsa gerek o da bence en fazla 500 bin insan taşır.
afrini verelim surileri verelim üstünede para verelim kapansın bu olay.
Afrin derken bölge olarak dedik, sadece şehirden ibaret değil. Surilere ayrılan parayı beleş vermek yerine güzelce konutlar dikersek gayet güzel sığdırılır hepsi.

illa birşey mi vadedicez mk asalaklarına. Zorunlu göç diyorum zorunlu.

Ha iblib'de bizim kontrolümüze geçer, halep'te. Bi noktadan başlamak lazım dimi.

Ayrıca afrin bozkır değildir, yemyeşil ve her yeri zeytin ağaçları olan sulak bir şehirdir. Bilmeden konuşmayın.

görsel
Şu düz ovaya 5 milyon asalağı sığdıramayacaksak yuh olsun bize.
aslında tamamen hepsini sktr etmek lazım. sürekli fareler gibi çoğalıp mevcut iktidarın oy deposu olmaktan başka faydaları yok. safi zararlar. Devletin ekonomisini çökerttiler sigortalı normal çalışacak işçiyi bile kimse almıyor artık. sigortasız düşük ücretle suriyeli çalıştırmak isteyen patronlar yüzünden. ayrıca o da yetmiyor her yerde önceliğe sahipler ve kendi ülkemizde biz mülteci muamelesi görüyoruz. biz sınavlarda eşşek gibi puanlar almaya çalışırken sınava girmeden elini sallayıp tıp okumaya giren suriyeliler var. üstelik burs falan almaya ne hacet suriyeli kardeşlerinize her yardımı yaptığınızdan bize sıra bile gelmiyor. okuyacak puanı almak meseleyken vereceğiniz bursa öyle barajlar koyuyorsunuz ki nobel ödülü falan almak lazım bursu almak için. ben başka birşey demiyorum yeter artık.
Türkiye güçlü bir ülkedir istese hepsinin sülalesini bile s.ker. ama isterse.

1930'lara gerek yok, Çok değil 30 sene önce bile iskan politikası uygulandı bu ülkede, üstelik kendi vatandaşlarına. Soktuğumun surilerine mi yapamayacak.

Korkmayın artık herşeyden.
Gayet akıllı iştir. Böyle yapınca abd'nin pkk devleti kurmasına karşı çıkmak için hiçbir gerekçe kalmaz.

Ne diyeceğiz? "Suriye'nin toprak bütünlüğü" mü?

Üstüne bir de işgalci ilan ediliriz, tam süper olur..