bugün

zannediyorum çanakkalede patlamış mevzuudur. kamu kuruluşlarının tabelalarından tc ibaresinin kaldırılmış olmasından mütevellit başlamış olsa gerek. belli başlı 1-2 feysbık sayfasının aklından çıkma bi fikir. kuyuya atılan bi taş, çıkarmaya çalışan tonla sığır falan.

şimdi bunları sokağa çıkarmaya çalışsan götleri kalkmaz. feysbukta durum takip ederler, onla bunla flörtleşcem gelemem derler. bunlar var ya bu amına koduklarım yüzünden bu haldeyiz zaten. hell yea kurtardık ülkeyi. aynen devam.
eskiden 06 filan koyarlardı.
(bkz: klavye delikanlısı)
uludağ sözlükte de oldukça yaygın bir yavşaklıktır. şimdi fark ettim.
ulkeyi kurtardiklarini falan dusunurler. kalk bi cay koy desen koymazlar ama... miniyediklerim.
ingiliz nickli bir yazarın çığlığıdır. *
sağlık bakanlığı kurumun başındaki T.C.yi kaldırması üzerine tepkisini bu şekilde gösterenleri yavşaklıkla suçlayan yavşağın önde gideninin iddiasıdır.
güzel mesajdır. Eğer doğru niyetle yapıldıysa gerçekten güzel mesajdır. Umarız orada kalmaz.

Yavşaklık konusuna gelince, s*ktir lan.
arabasının arkasına k.atatürk yazan insanların sosyal paylaşım sitelerindeki vücud bulmuş halleri.
facebook'tan vatan kurtaran...
ya sevgili arkadaşım, bak amına koyduğum bak. sen ne yaptın bugüne kadar da, internet başından bile olsa bir şeyler yapmak isteyen, bir şeylere çabalayan adama bok atıyorsun?
80 darbesiyle beraber insanları korkuttular, apolitikleştirdiler. sokağa, meydana çıkanı jopladılar, dayadılar biber gazını. tüm bunlara rağmen buna bile şükür. yetmez ama evet yani.

iş bu yukarıda yazılanlar birazdan gelip feysten vatan kurtariyürler :( yazacak olan dallamara geldi.
mevzuya dönersek kime göre neye göre yavşaklıktır?
ben yazmadım ayrı mesele ama yazanı da takdir ettim.
ha ben niye yazmadım? sana ne yarrağım. yalnız kafiyeyi kes.
ellerine molotof almadıkları, masumların canlarını yakmadıkları sürece barzo ve bademin bsçknın yeterli olduğu tepkidir.

--spoiler--
lavuklar alışmış devlet bize bokmiyi diyerek etrafı yakmaya, zararsız eylem görünce tahriş oluyorlar.
--spoiler--
pkk lı orospu çocuklarının zoruna giden hareket.
"siz adinizin onune tc yazsaniz ne olur? basinizdakiler oc olduktan sonra..." demistir bir arkadas bu konu hakkinda.
(bkz: sazan avi)

--spoiler--

inci sözlük t.c. operasyonu
inci sözlük var olduğundan beri türkiye daha eğlenceli, sosyal medya ise daha çekilir oldu. artık google'a komik resimler yazıp gülmenize gerek yok. çünkü incicaps var. komik fıkralar diye aratmanıza da gerek yok. çünkü inci var. bizler inciciler olarak hep doğru olana dikkat çekmeye çalıştık. ve bunu yaparken de taraf olmamaya özen gösterdik. sosyal medyamızda insanların nasıl gaza geldiğini gösterdiğimiz son sazan.avi'miz bunu kanıtlar nitelikte tarihin tozlu ama bir o kadar yapışkan sayfalarında yer aldı...

--spoiler--